Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Rettegek az otthonomban, mi...

Rettegek az otthonomban, mi történik?

Figyelt kérdés
Betegesen félek a saját otthonomban. Mindig olyan érzésem van, mintha figyelnének. Rémálmaim vannak, melyekben általában megmentem a családomat a gyilkosoktól. Ezekben az álmokban rezzenéstelen arccal szúrom vagy lövöm le a gyilkosokat. Furcsa hangokat hallok, mindenki bolondnak néz, senki nem hisz nekem. Az imént a húgommal voltam a hálószobában, mikor erőteljes kopogásokat hallottunk. Körülbelül egyszerre keltünk fel, kinéztünk az ablakon, de senkit nem láttunk. A húgom már régebben is tapasztalt megmagyarázhatatlan jelenségeket, de valahogyan mindig túltette magát rajta. Félek a tükröktől és a sötétségtől. Nagyjából fél hónapja szirénázva vitt be a mentő. Az ebédlőasztalnál lett epilepsziás rohamom. Apu berohant velem az orvosi renderőbe, ott hívtak nekem mentőt, mert a kisvárosunkban nincs kórház. A mentőben volt még egy rohamom, majd a kórházban még kettő. Állítólag a két kórházi roham között értelmesen tudtak velem beszélgetni, de mikor bejött egy bizonyos orvos, mutogatni kezdtem rá és ordítozni vele. Eztán jött a második kórházi roham. Lehet ennek bármi köze e rettegésemhez? Vagy csak egyszerűen megbolondultam volna?

2016. dec. 25. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy adtak kórházi zárójelentést, keresd abban a választ.
2016. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pánikroham , pszichózis stb ?
2016. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Hallgass kellemes zenéket. És ne félj.


https://www.youtube.com/watch?v=1knh-_SYrfQ

2016. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Állj le a whisky-vel.
2016. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
hívd fel a dílered hogy meggondoltad magad és mégse hozza a következő adagot
2016. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Húúú de sok itt a segítőkész ember, aztán ne csodálkozzatok, ha majd ti is ezt kapjátok.

Kérdező, a rettegésed a félelmed csak táptalaja bizonyos entitásoknak, már amennyi felületes rálátásom van a dologra. Illetve bizonyos lelki tünetek okozhatnak fizikailag is tüneteket és fordítva.

Éltem már át hasonlót, volt alvási paralízisem, bár epilepsziás rohamom még nem de láttam hasonlót, és azt kell hogy mondjam nem irigyellek..DEE a legfontosabb, hogy főleg most, hogy itt a szeretet ünnepe, próbáld meg ezt a szeretethullámot befogadni magadévá tenni.

Minden egyes ezzel kapcsolatos dologgal magad erősítsd, legyen az a fenyő illata, a karácsonyi menü, a meghitt pihenés, vagy akármi, és tudatosítsd, hogy nem árthat neked semmi és senki csakis saját magad. Ha bizonytalan vagy, ha minden bajod forrásául külső dolgokat nevezel meg végül aztán azok a források is megtalálnak, de ha összeszeded magad, sokkal kiegyensúlyozottabb leszel nem lesz semmi baj.

2016. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Vegyél lőfegyvert !
2016. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Ezek komoly zűrre utaló jelek. Iszol te eleget?
2016. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szenvedèlybeteg vagy?
2016. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Gyerekkori trauma lehet nálad ok (akár ici-pici baba korodból valakire emlékeztetett az orvos akitől féltél)?
2016. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!