Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez még nem jutott eszetekbe?

Ez még nem jutott eszetekbe?

Figyelt kérdés
Nem tartjátok furcsának, hogy akiknek halálközeli élményük volt, azok alagútról számolnak be, és a születéskor a szülőcsatorna is egy "alagút"? Az egyik a földi élet kezdete, a másik a vége, és ez így egész, és kerek, és van a születés előtt is élet az anyaméhben, akkor lehet, hogy a halál után is valami hasonló állapot van?
2010. máj. 5. 08:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes elgondolás-bár az élet kezdete nem éppen kellemes egy-a biztonságból zajba,fénybe,hidegbe érkezőnek,míg a halált el tudom képzelni visszatérésként valami puhába.
2010. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak akkor tudjuk meg, ha már ott tartunk, de én nem sietek! :) Bár én hiszem, hogy a halállal nem ér véget minden. Nem tudom elképzelni, hogy van egy pár évnyi kis életünk és aztán eltűnünk a semmiben, mintha nem is lettünk volna. Kell, hogy legyen a halál után valami!! Vagy valamiféle folytatás, vagy újrakezdés!
2010. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Én is hiszek benne, hogy nem csak ennyi az életünk. Biztosan halál után is létezünk valahogy. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy semmivé váljon mindenki.
2010. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
rengeteget gondolkodtam ezen régen, és légyszi ne pontozzon le akinek más erről a véleménye-inkább cáfoljon meg- DE. Ha meghalunk, és mondjuk vallásos vagyok, ugye abban hiszek, hogy esetleg a mennyországba jutok és nekem ott milyen jó lesz...De mit lehet csinálni ott? Énekelni, táncolni, örülni egész álló nap? Mondják, hogy milyen rossz, ha az embernek nehézségei akadnak, de ezért nem unalmas az élet! Most képzeljétek el, ha mindig minden klappolna, az tutifix hogy 3 nap múlva már könyörögnénk " csak egy kis rosszért" . Attól hogy az ember meghal, a lényegiségét, az EMBERT megőrzi, hiszen van valami lélek ami ezt "tárolja", és ennek igényei is vannak (pl.változatosság, kihívások, boldogság keresése). ez nem stagnál, nem valami "ide jutottam-és itt maradok" jellegű, szerintem. Tehát nem akad meg ez a dolog. A halál nem a vég.
2010. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom elképzelni, hogy van egy körforgás. Ahogy meghal az ember, a lelke az univerzumba kerül, majd egy új testben ismét a földi halandók között élhet. Volt egy álmom, és azóta gondolom így. Pedig nem vagyok semmilyen vallás befolyása alatt, ez csak az én kis véleményem. A lelkünk kölcsönkap egy testet, majd azt vissza kell adni a természetnek. Ha kiérdemeljük, újat kapunk. Persze lehet, hogy most tök hülyeségeket írtam, ne haragudjatok ezért.
2010. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam szellemidézésen a nagymamámmal vettük fel a kapcsolatot olyan dolgokat írt le amiket soha! senki más! nem tudhatott!Én azóta biztosan tudom hogy van élet a halál után.Ott már megváltoznak a dolgok egy teljesen más dimenzióban "élnek" a lelkek ott nincs igény már rosszra változatosságra az egy más tudatállapot tehát nincs ilyen érzés h unalmas az élet.Ezt a médiumtól tudom aki segít felvenni a kapcsolatot a lelkekkel.Le lehet hülyézni meg lepontozni nem érdekel.Ezt saját bőrömön tapasztaltam és számunkra megcáfolhatatlan ami ott történt.Azóta többször is voltam a páromat is elvittem akinél szkeptikusabb ember már csak a Vágó István.Azt mondta most már elhiszi h van ilyen mert számára is megcáfolhatatlan az egész.Azóta tudja h van élet a halál után és szeretteink tudják mi történik velünk:)Röviden ennyi.
2010. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én is hiszek a halál utáni életben... reinkarnációban leginkább de ha nem is az valami biztos van. egyébként szerintem is az már egy teljesen más dimenzió is, más tudatállapot ott nem kell "rossz" apukámnak egyszer volt halálközeli élménye.. bár neki nem volt alagút meg semmi csak azt mondta hihetetlen nagy, földi léttel elképzelhetetlen nyugalmat érzett azt mondta ilyet előtte még soha.. és hogy milyen szívesen ott maradt volna.
2010. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

szt nagyon érdekes, egyik nap fel is tett vki egy ilyen történetet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__83..


elgondolkodtató...

2010. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon-nagyon jó amit belinkeltél:) Érdekes és tanulságos.Én hiszek a halál utáni életben.Remélem sok hitetlen is olvassa akik csak racionálisan tudnak gondolkodni és azt hiszik,hogy csak az létezik amit látnak.
2010. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

WOW!

Jó gondolat.

De ebből már tovább lehet menni a végtelen gondolatába is.

Akkor mi lesz az élet utáni halál után?És az után?És utána?

Ezt nem lehet felfogni emberi ésszel.(még)

De próbáld meg felerősíteni spirituális képességeid,és ha meghaltál(bocs hogy ilyenről beszélek),próbálj üzenni hogy mi van odaát.

ÉS EZ NAGYON JÓ GONDOLAT!

2010. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!