Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mi volt? Tegnap éjszaka...

Ez mi volt? Tegnap éjszaka történt.

Figyelt kérdés
Kimentem a fürdőszobába fogat mosni,ilyenek,olyan hajnali 2 körül. Már amikor mentem oda,már akkor is éreztem hogy valami fura,de nem foglalkoztatott. Aztán amikor jöttem volna ki a fürdőből,nyitottam az ajtót,és amikor olyan 5-10cm-re már nyitva volt,hirtelen visszarántottam,mert éreztem hogy van az ajtó mögött valaki... Erősen fogtam a kilincset,egy nagy zsibbadás futott át rajtam,és a szivem vert ezerrel.. Nem vagyok félős,de akkor nagyon megijedtem.. Alig mertem kimenni onnan. De egy olyan 2-3 perc múlva rászántam magam. Aztán indultam vissza a szobámba. Már amikor a szobaajtómhoz értem,hallottam,hogy elkezdett csöpögni a konyhában a csap. Elég komolyan elgondolkoztam,hogy elzárjam-e,vagy hagyjam a francba... Aztán csak visszafordultam. Mentem a csaphoz,és a fürdő előtt megint elmentem.. Újabb zsibbadás,félelem. Elzártam gyorsan a csapot,amit megjegyzek,nem is tudtam tekerni,mégis elállt.. Indultam vissza,ismét a fürdő előtt mentem el,és megint a zsibbadás,hidegrázás.. Eléggé elgondolkoztam,hogy ez vajon mi lehetett.. Azt még megjegyezném,hogy tegnap este elég sokat olvasgattam az asztrálutazásról,felkeltette az érdeklődésemet. Esetleg ez valami jel volt,hogy hagyjam inkább a dolgot?? Nagyon érdekelne a véleményetek. Még soha nem volt ilyen velem.. Köszi a válaszokat!
2010. jún. 17. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
A hidegrázás zsibbadás kijött rajtad valamitől, aztán bebeszélted magadnak, hogy van jelentősége, majd a tudatalattid játszott veled...
2010. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Sikerült magadnak bebeszélni a semmit!Idegileg nem vagy teljesen rendben.
2010. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De az honnan jött hogy van még rajtam kívül valaki ott? Nem is gondolkoztam előtte ilyenen,időm sem volt bebeszélni magamnak,egyik pillanatról a másikra hasított belém,hogy valaki vagy valami van ott... Szerintem érdekes.
2010. jún. 17. 12:05
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Jézus... Erre nem tudok mit mondani, de érdekes,..
2010. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Furcsa, az biztos.
2010. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Igen, nagyon érdekes. Viszont ez az az eset, amit nem lehet megmagyarázni, sajnos.

És nem féltél utána a lakásban? Egyedül voltál otthon?

Az asztrálutazás az olyan reinkarnációféleség ugye? Hiszel benne nagyon? Mert ha igen, akkor lehet, hogy hajlamos lehetsz bevonzani az ilyen dolgokat.

2010. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
a s.zar is megállt bennem....horror....
2010. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is volt már hasonló,csak horrorisztikusabb formában.Velem az történt,hogy feküdtem az ágyba(háton),aludtam már..és hallottam,hogy valaki valami furcsa,ijesztő hangot ad ki,és olyan hangja volt ennek a valakinek,mint anyámnak,mikor ijesztget.Hirtelen felijedtem,de nem mertem először megmozdulni,felakartam nyúlni a kezemmel,kíváncsi voltam,hogy anyám jött-e be szórakozni velem,gondoltam,hogy jön ébreszteni(de ahogy kiderült,ehhez túl korán volt még,kb. hajnal 3 óra fél 4).Aztán hirtelen gyorsult a szívdobogásom,éreztem valakit,mintha ott lett volna.De ez nem lehetett álom,mivel a redőny ilyen rácsosra volt engedve,és ahogy felnéztem,láttam feketeséget..de gondolom,hogy ez csak a képzelőerőm és a fantáziám szüleménye lehetett,a tudatalattim volt.Aztán kiderült reggel,hogy nem anyám volt!

Sokszor volt már nekem is ilyen,amint említettem,az előző eset volt az eddigi legrémisztőbb..

..és volt egy másik,amikor elgondolkoztam(szintén este,lefekvés után),azon,hogy hogyan lett a föld,vannak-e szellemek,vagy lelkek..szóval ilyen misztikus dolgokon.És ki kellett mennem vécére,de akkor láttam egy pókot(ami nem volt túl kicsi,olyan közepes méretű),és felém fordult(tudom,hogy melyik a póknak az eleje meg a hátulja)...és ugye ez mintha visszariasztott volna attól,hogy ilyeneken gondolkodjak..

..és nem gondolkodtam ilyeneken,és elmúlt a félelmem..

de csak arra az estére:S-_-"

2010. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Végülis nem egyedül voltam,mert Anyával élek,de ő egy másik szobában aludt. Hogy féltem-e utána? Hát egy pillanat alatt kiment az álom a szememből,mondanom sem kell. De a szobámban már biztonságban éreztem magam. Viszont mégegyszer már nem mentem volna ki,az is tuti... Az asztrálutazás,az olyan,hogy egyfajta relaxálás,ahogy olvasgattam.. A tested alszik,de a lalked ébren marad,és kitudsz lépni a testedből. Vagy valami ilyesmi lenne,tegnap olvastam róla először... :) És igen,hiszek benne. Állítólag sok gyakorlással el lehet érni ezt az állapotot. Érdemes utánaolvasni,sok érdekességet találtam. Csak azt nem tudom,hogy ennek köze van-e az éjszakai jelenethez... :S Mintha valami figyelmeztetés lett volna,vagy nemtudom.. Hmmm...
2010. jún. 17. 12:53
 10/20 anonim válasza:
66%

Úristen!Ezt nem kellett volna elolvasnom!Nem merek kimenni a szobából...Egyedül vagyok itthon.

Nekem is szokott olyan lenni hogy azt hiszem van valaki a házban rajtam kívül,de szerintem én csak képzelődök.A villanyt utálom a legjobban Fogalmam sincs mi adja ki de időnként valami olyan hangot ad ki mint amilyen hangja a villanykapcsolásnak van.Olyankor egy pillanatra megáll a szívverésem...Basszus már megint hallottam valamit...NEEEEEEEEE...félek,de nagyon.Nem kéne ezeket olvasnom,meg ezen gondolkodnom...

2010. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!