Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hisztek a szellemekben?...

Hisztek a szellemekben? Szerintetek ez lehetséges, vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés

Ezt azért kérdezem,mert ma délelőtt halott rokonainkról beszélgettünk családfa kutatás miatt. Majd a konyhában főztem,és a konyha másik részében leesett a tányér a szekrényről,pedig senki nem volt a közelében sem.

Én nem hinném,hogy véletlen,de a család férfi tagjai szerint hülyeség.

Köszi a válaszokat!


2010. jún. 21. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, a múltkor mi is az egyik halott rokonukról beszéltünk. Pár perccel később kiesett egy nadrág a szekrényből. Véletlen volt e vagy sem azt nem tudom de, mindenesetre fura volt. :S
2010. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BlackSword ***** válasza:
0%
Nyugodj meg... véletlen volt... A tányérok már csak ilyenek... maguktól is képesek leesni a pultról... Csak azért vélheted így, szerény véleményem szerint, mert éppen az volt a fejedben... Még jó, hogy nem vámpírszorikat meséltetek...
2010. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én hiszek. Nagymamámtól hallottam érdekes történeteket a férje halála utáni időszakról.


Akik nem hisznek benne azok azt mondják hülyeség.

2010. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan. Hülyeség. Ezt is a TV indította el és azóta nem tud kimenni a fejekből..

Még az se kizárt, hogy van... de nagyon kevés az esélye :) kb 0,001%

2010. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az ilyesmikben.

Talán csak a pult szélére rakt valaki a tányért, úgy, hogy lelógott és a huzat lebillentette.

2010. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem az :=). Ma pl. kétszer is leesett egy ásványvizes palack a konyhapultról (leesett, a férjem visszatette, erre kb.10-15 perc múlva újra csattant a földön), de nem hiszem, hogy ennek bármi köze lenne a szellemekhez.
2010. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Hülyeségnek nem hülyeség. Szellemek léteznek, de ez a tányéros dolog sztem nem az wolt... valószínű, hogy kicsit megijedhettél, mikor a halottakról beszéltetek, és beképzelted magadnak, hogy a szellemek voltak... Neem, ez nem az lehetett.

Azt olvastam, hogy a saját stresszállapotod is befolyásolja aparanormális-jelenségeket.

2010. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én nemhiszek benne leesett ez a fránya gravitáció ilyen :S

és ha nembeszélgettek semmiről akkor is leesnek a dolgok néha

2010. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék hinni az ilyen dolgokban. Például a vámpírfélelmemet 10 évesen legyőztem most már bármilyen műsort filmet megnézek róluk. De a szellemek. Azokról soha semmilyen filmet sorozatot nem nézek meg mert akkor még aludni sem tudok.

Úgy hallottam, hogy vannak a szellemjárta házak ahol néha előfordulnak ilyesmi dolgok, nálunk nem nagyon találkoztam még szellemmel:D

Szerintem nem szellem lökte le!

2010. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én hiszek neked, velem is volt egy különös eset amit durva tárgyi tévedés szimpla véletlennek nevezni, ráadásul volt még egy fültanú.. barátom jött hozzám régebben péntek délután és meséltem neki este az ágyban fekve, hogy furcsa kopogásokat hallottam az azt megelőző napon a falakon. erre nem sokkal később ismét előjöttek a kopogások. hülyére vettük az egészet és kérdezgettük a titkos kopogót, hogy ki ő. (ha a, kopogj 1-et, ha b, kopogj 2-t) és így kiderült hogy a nagymamám és figyelmeztetni akar valamire. Másnap meghalt a degum.. Egyébként a történeten kívül is hiszek ezekben a természetfeletti dolgokban legyen az szellem, ufo. Jobb félni, mint megijedni.
2010. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!