Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha elalszunk, az nagyjabol...

Ha elalszunk, az nagyjabol olyan mint a halal? Marmint hogy egy szempillantas alatt szinte reggel van. Es ti hisztek a reinkarnacioban?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 20:41
 1/5 anonim válasza:

Én egyszer kómában voltam pár napot, az alváshoz nemigazán tudnám hasonlítani. Valami hasonlónak tudnám a halált is elképzelni, hogy vagy...és utána semmi, igazábol meg se tudnám fogalmazni.

De a Herry Potterben mondja rá, asszem Sirius, hogy "gyorsabban jön mint az álom" és ez teljesen így van

2020. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
A halált azért hasonlítják az álomhoz mivel, amikor alszunk az agyunk nagyrésze kikapcsol. Viszont a halál beállta után, ha a lélek hozzátartozói nem tartják vissza a lélek egybol visszakerul a lélekóceánba s szabadabb lesz és egy ido után átléphet az új leszuletés kapujába ahol végigfut elotte az élet amit fog választani magának, mert mindig ahova s akik koré leszuletunk azokat mi választjuk magunknak, és kezodik minden elolrol.. a karmák letétele s bejefezetlen dolgok, feladatok megtétele
2020. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es akinek szornyu elete van? Az miert azt valasztana?
2020. aug. 13. 08:40
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as


Szerintem ez fajta olyasmi lehet mint amikor valaki mazoista, van aki élvezi ha letépik a körmeit..én egy szálkát is nehezen viselek alatta. Úgy gondolom biztos van ilyen lélekben is, aki lelki fájdalmakért van oda.


Komolyra fordítva..egyén függő lehet, meg szerintem valamelyest a karmának is szerepe van benne. Van aki az előző életei miatt csak rossz vagy még rosszabb közül választhat.

2020. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet olyan, mint a halál, hiszen a halálból nincs 'reggel'!
2020. szept. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!