Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi történik a...

Szerintetek mi történik a halál után? Te miben hiszel?

Figyelt kérdés
Én eléggé materialista vagyok, de azt mondják az energia nem vész el csak átalakul... Ez a halálra vetítve vajon mit jelenthet? Ti miben hisztek?

2021. márc. 7. 20:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%
Megesznek a nyuvek, lebomlik a testem, minden megy tovabb ugy ahogy elotte
2021. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
#10 egy program futhat másik gépen is. Vagy felmehet a felhőbe, hogy igazán stílusos legyek... :)
2021. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez igaz, de ez azt jelenti, hogy a programot átmentjük egy másik tárhelyre. Szóval a fizikai hordozót nem tudjuk megkerülni sehogy sem.
2021. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

13 fizikai, úgy érted "szilárd" hordozó :)

Einstein óta tudjuk, hogy E=mcc, szóval nincs "szilárd", hacsak nem Leó :))

2021. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

#5: a program is csak addig létezik amíg a számítógép. Ha a számítógép és részegységei (HDD) szétporladnak, a program is megsemmisül.


A 12. hozzászóló már megelőzött, de még mielőtt olvastam volna amit írt, nekem is ugyanez az analógia jutott eszembe: mielőtt a hardware megsemmisül, a program felkerül a "felhőbe", onnan meg majd annak idején letöltődik a következő hardware-re.


Én nem látom, semmi módom nem vagyok képes érzékelni az a felhő tárhelyet, ahová most fotókat, videókat, fájlokat stb. fel lehet tölteni.


Ettől még létezik.


Akit érdekel a téma, és tud olyan szinten angolul hogy ilyen publikációkat el tud olvasni, az már jó ideje olvashat arról, hogy az újjáélesztett betegek halálközeli élményeivel kapcsolatos tapasztalatok miatt egyre több orvos veti fel komolyabban a testen kívüli tudat létezésének lehetőségét.

2021. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 SZücsöm ***** válasza:
79%

3 as nagyon sok pontban hibás az elméleted SZERINTEM.

1. Attól mert még kikapcsolod a rádiót attól még ugyan úgy létezik a rádió hullám. Jelenleg is ott van benned/körülötted.

2. Ahogy 14 es írta valószínűleg nem létezik a "legkisebb részecske" vagy nem úgy mint azt te gondolnád. Konkrétan a te atomjaid is már rengetegszer lecserélődtek azóta hogy megszülettél. Tehát a fizikai jelző csalóka.

3. HA!!! létezik lélek akkor nem biztos hogy a test a hardver mert nem egy olyan elmélet van hogy a lelked által kivetített kép/információ alapján kerülsz 1bizonyos testbe. De az tuti hogy lélek>test a helyes fontossági sorrend.


6 os Miért lenne zsúfolt azt mondják az univerzumunkra hogy végtelen. Na már most egy végtelen univerzumba végtelen lélek is elfér. Továbbá asztrális síkokról,más dimenziókról is szól a fáma.


Cél? Én a mostani elmémmel azt tudom elképzelni hogy egyre jobb feltételek között szülessek újra és ha tényleg végtelen a lehetőség akkor egy idő után kalandozni más helyeken és új dolgokat tanulni. Le tudnám foglalni magam a tudattal is pár millió évig.


Az állatok lelkével ki törődik? Miért ők ki lettek tagadva a körforgás,asztrál sík stb. lehetőségéből?


9 es igen és melyik istent? " A többieket Isten elítéli a bűneik alapján."

Akkor nagyon jó fej ez a te istened.


"mert akik leírták, az életükkel fizettek a hitükért."

Hmm érdekes én úgy emlékszem a gnosztikusokat, irtották ki a föld színéről pont a fővonalas kereszténység hívői.

2021. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Quantum Immortality, magyarul Kvantumimmortalitás. Ez van a halál után. "Halhatatlan" vagy, azaz minden olyan szituációban, amikor meghalnál, átkerülsz egy párhuzamos dimenzióba ahol nem történt meg ez az adott esemény. Csak hogy egy példát említsek: 120-al mész egy autópályán, viszont oldalról neked jön egy kamion, te lerepülsz az autópályáról, és meghalsz. Ezt látják a kívülállók, viszont a te szemszögedben ez az egész meg se történt, te ugyanúgy hasítasz az autópályán mintha misem lenne. Ez alapján mi már akár többször is meghalhattunk. Tegyük fel, volt neked egy olyan szituációd, amikor elütött a kocsi, de csoda fojtán megúsztad horzsolásokkal, semmi több. Valójában meghaltál az eredeti dimenziódba, viszont átkerültél oda, ahol semmi bajod nem lett. Elég vad elmélet, külföldi fórumokon sokat lehet erről olvasni. Több száz ember beszámolóját is meg lehet találni a neten, akik hasonló élményekről számoltak be. A szellemek amiket mi "szellemeknek" gondolunk, azok valójában csak egy másik dimenzióból átszivárgó emberek. Semmi köze a túlvilághoz, a szellemvilághoz. Ez az egész valójában nincs! Akinek kérdése van, az írjon.
2021. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Magyarul a végtelen univerzumból biztos lesz pár olyan, ahol túlélted, vagy igazából meg se történt. Valahol meg ugye bekövetkezett a legrosszabb - meghaltál. De te ezt nem tapasztalhatod meg, mert tudatos élőlény vagy.
2021. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17, 18 - felvetésedre a válasz a másik ugyanilyen kérdés alatt.
2021. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
44%
Az ember képes a legnyakatekertebb elméletekkel előállni, csak hogy ne kelljen szembesülnie a legegyszerűbb és legkézenfekvőbb magyarázattal..
2021. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!