Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előfordulhat, hogy valakinek...

Előfordulhat, hogy valakinek olyan öreg a lelke hogy az még a római légióban is szolgált régebben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Én igen. Van római gyűjteményem, minden filmet imádom és igen harcos voltam előző életemben. Sőt parancsnok.
2021. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Igazi vén trottyosok vagytok már.
2021. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Az egyik barátom 75 000 éve is már itt volt, még Atlantisz elött, Lemúrián...nekem legkorábbi Atlantisz ~12 000 éve, és Egyiptom 3000 éve...szóval ja, lehetséges....nagyon kevés lélek lépett tovább, a nagyon nagy többség újra és újra itt van.
2021. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
A lélek nem öregszik.
2021. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen,én az ókori Egyiptomban kezdtem.
2021. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ezt honnan lehet tudni, hogy biztosan így volt?
2021. márc. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

A szüleim régebben azt mondták nekem, hogy minél kedvesebb, szebb a lelke valakinek, minél jószívűbb, a lelke annál régebbi. Tehát sokat megélt. Ezt akkor mondták, mikor megkérdeztem miért olyan goromba a nagypapám. Benne ténylegesen kevés megértés van, és nagyon rosszindulatú tud/tudott mindig lenni. Erre a szüleim azt mondták ő új lélek a Földön, még nem tapasztalt annyit, nekünk viszont régebbi, mert képzések vagyunk az együttérzésre,hasonlókra.

Szóval, igen, ők hisznek be. Valamilyen szinten én is teszem, igazából érdekes lehet belegondolni, hogy talán köze lehet ily módon az ember hozzáállásához, és hogy mennyire tiszta szívű az a valaki.

2021. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Nincsen ilyen. Nincsen előző élet. Hallgass a lelkiismeredtre.. És őrangyalodra..
2021. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én nem tudom hol kezdtem de japán voltam előző életemben az biztos.
2021. ápr. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt ugye érzed hogy az még fiatalnak számít... Élőknél nálam a 70 az öreg. munkába a nyugdíjas kort 50re tenném vagy fiatalabb korra, hogy legyen meg lehetőség tényleg gondtalan életét élni. De ez az én véleményem.

Léleknek 1-2 ezer év lóf...

Bár szerintem az is számít H mennyit élt azaz az élettel töltött időt kéne számítani S nem azt h Munkásként halál meg az éhségtől és a kimerültségtől I.e. a nagy fal építése közben...

2021. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!