Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki hiszi el, hogy Isten...

Ki hiszi el, hogy Isten mindent lát?

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 02:36
A kérdező szavazást indított:
Isten mindent lát én hiszek benne.
Azt, hogy mindent azért azt erős túlzásnak vélem, mert miért hagy ennyi gonoszságot és igazságtalanságot itt a földön?
Szerintem ez csak az emberek félelemben tartása semmi több.
39 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim válasza:
14%
Hidd el, MINDENT LÁTOK.
2023. júl. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
97%

Rossz a kérdés. Én nem "elhiszem" (valakinek), hanem a mindenségről való gondolkodás közben jutok erre a felismerésre.

Aki csak úgy "elhisz" dolgokat, általában fel sem fogja, hogy mit kéne elhinnie, képtelen analógiásan gondolkodni, csak hiszi hogy a hite megalapozott és tudja hogy miben hisz, inkább csak gondolkodás nélkül követ dogmákat.

2023. júl. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim válasza:
80%
Lehet csak azért vagyunk itt, mert rajtunk keresztül próbálja megtapasztalni önmagát.
2023. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
2023. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
29%

Egyértelműen.

...és nem csak Isten, az "eggyel felettünk lévő szinteken" is már minden cselekedetünk, rejtett vágyunk, gondolatunk tisztán látszik mindenkinek.

Csak mi hisszük azt itt, hogy vannak titkaink :)

Nyitott könyvek vagyunk a magasabb szinteken lévőknek, minden pillanatban.

2023. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted a szolgáltató nem látja, hogy miket keresgélsz a neten? Na erről ennyit.
2023. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
29%

Ő benne létezik minden.


2# +1

A hit egy kezdetleges eszköz ezen a szinten, ahol az ember van e bolygón. A tudás az az eszköz, amit én jelenleg használok.


5# +1

Ha éppen figyelnek ránk, jobban tudnak minket, mint mi képesek vagyunk arra magunkban.

2023. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim válasza:
18%
Aki az 1-esben lepontozott, azzal majd az ITÉLETNAPON alaposan elbeszélgetek.
2023. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

Azt mondják ha tudni szeretnénk miből jöttünk mi emberek létre erre a földre az a kérdésre a válasz, hogy földönkívüli beavatkozással ergó leszálltak a földönkívüliek és elszorták a hamvakat, melyekből embersejtek fejlődtek ki a földre úgyhogy földönkívüli beavatkozással születtünk meg mi emberek a földre.


Amerika megvizsgálta az emberi DNS mintát és csak 30%-ban emberi a többit elkell képzelni miből vagyunk még összerakva.

2023. júl. 20. 18:21
 10/58 anonim ***** válasza:
83%
Én abban hiszek hogy létezik egy vagy több szellemi lény aminek részei vagyunk. De kb. úgy van kapcsolatban "Isten" minden egyes lénnyel, mint a saját agyunk a agysejtjeinkkel. Magyarul, porszemek vagyunk a gépezetben...
2023. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!