Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kinek vannak előző életbeli...

Kinek vannak előző életbeli emlékei? Tényleg lehetnek ilyen emlékek álom képében is?

Figyelt kérdés
Komoly nem elviccelt válaszokat várok :)

2023. júl. 23. 20:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Álomban nem lesznek, csakis tudatos belső munkával jön fel, valamint karmikus álmok egy komoly tudatossági szint fölött, de inkább a jelenlegi életre vonatkozóan vagy azzal összefüggésben.
2023. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 SZücsöm ***** válasza:
91%

Nekem nincsenek. Kicsit off de nekem van olyan ismerősöm aki amikor a családja elhagyta őt, bármiféle alkohol, drog befolyása nélkül olyan erős hallucinációt élt meg hogy elmondása szerint ha nem tudta volna hogy csak hallucinál akkor biztos lett volna benne hogy tényleg ottvannak. + az már kísérletek által bizonyított hogy ha egy félhomályban lévő szobában sok percig ülsz és bámulod egy másik ember arcát akkor az agy költői túlzással hasonló hallucinációkra képes mintha LSD-t nyomott volna az ember. Az is bizonyított tény hogy az ember képes "megmásítani" a saját emlékeit.


Ezen tények tükrébe és mivel a tapasztalás nem jár megértéssel, nem tudom hogyan lehetne hasonló érzékelésről bebizonyítani hogy nem csak az agy játéka.


Kivéve ha egyértelműen, bizonyíthatóan van kapcsolat a mindenki által tapasztalható valóság, és a tapasztalás között és ezt a tapasztalást többször is képes az alany megismételni.


Ezt reinkarnációs emlékekkel nem tudom hogy lehetne vizsgálni, de pl a testelhagyást "valódiságát" tök könnyen lehetne bizonyítani hogy nem csak hallucináció, ha valaki képes lenne szándékosan előidézni.

2023. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Én ismerek olyanokat, akiknek ez az előző életesdi nem csak egy elmélet hanem konkrétan tudják. Más dolog hinni és más dolog tudni.
2023. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem kétlem, hogy egyesek valóban tuni vélik de attól még nem feltétlen ez a valóság.
2023. júl. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen sztori van, nem tudjuk, hogy ilyenkor az agy játszik vagy, hogy van-e valóságalapja. Nekem pl sok kép van a fejemben, amit nem tudok hova tenni. Ezek főleg különböző helyszínek, hangulatok amik bevillannak, de lehet, hogy a gyerekkoromból maradtak vagy éppen a tévében néztem valamit régen és arról álmodtam és megmaradhatott a tudatalattimban. Van egy konkrét kis történet is, hogy kicsi vagyok és az anyukámmal felszállok egy vonatra, amit egy másik családtag nem ér el és szalad utána mi meg az ablakból nézzük. Ez nagyon élénken él bennem, de anya (Isten nyugosztalja) azt mondta ő nem emlékszik ilyesmire.

Abban az időben amikor anyukám beteg lett, sokat gondolkoztam a lét fogalmáról. Egyik délután elaludtam és álmomban nem messze a szülőhelyemtől találtam magam teljesen kétségbeesve. Kérdezgettem az embereket, hogy milyen időt írunk. Butának néztek és kiderült, hogy a születésem előtt járunk 11 hónappal aztán felriadtam. Elég hátborzongató volt. A húgom amikor pici volt azt mondta anyának, hogy régen fordítva volt és ő volt neki az anyukája. És a húgom tényleg teljesen a nagymamánkra hasonlít. Úgyhogy voltak ilyen furcsaságok, de hogy ezeket a az agy generálja-e azt nem tudom.

2023. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

De érdekes sztorik. Utolsó , valóban hátborzongató. És Anyukáddal szoktál azóta álmodni, amióta elhunyt ? Őszinte részvétem.

Hármas , emlékszel a lány arcára , akivel együtt voltál kórházban ?

Olyan fura , amiket írtok , nekem is vannak fura hangulatok és képek , amik bevillannak és sok olyan emberrel álmodom, akikkel egész biztos , nem ismerjük egymást és olyan helyszínekkel, amik igencsak éles képeknek tűnnek , de nem jártam ott és csomót álmodok kék színű virágokkal.

2023. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!