Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hol van a sok tökéletes...

Hol van a sok tökéletes ember, akik már a Nirvána előtt állnak?

Figyelt kérdés
febr. 12. 09:02
1 2 3
 1/30 Grimfox ***** válasza:
54%
Többnyire kolostorokban. Messze a világ zajától. De semmi esetre sem sok ember. Jóindulattal is néhány. Rosszindulattal egy kézen megszámolhatók. Az pedig, hogy a jelen életükben elérik e a nirvanát, egyáltalán nem biztos.
febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Sokan ha megvilágosodnak valamilyen spirituális technika által nem kürtölik szét a titkot megtartják maguknak.Páran közülük paranormális képességre is szert tesz.Pont ezért nem reklámozzák senkinek.

De viszont az ilyen emberről sugárzik az egység harmónia.Valahogy jó a közelében lenni mert megnyugvást békességet sugároz valamilyen olyan lelki erővel hogy sokan ezt megtapasztalni sem fogják életükben.

febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Szervizmérnök úr ***** válasza:
30%

Néhányan az egyik fórumos felületen irkálnak lenézően megbocsátó üzeneteket, mivel ők már magasabb szellemi síkokon mozgolódnak.

Ezt én a magam fizikai világában úgysem érthetem.

Nálam ugyanis nem szellemi fejlődés van, hanem leépülés.

Fiatalabb korban még nyitottabb voltam minden hülyeségre. Agykontroll, reinkarnáció, Krisna, Egely György.

Azóta egyre szűkül a tudatom. Már csak a fizikában és matematikában hiszek.

febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
kedves szervízmérnök. Az antikrisztus legnagyobb hazugsága lesz az, hogy ő hozta létre az univerzumot az ősrobbanással és az embert pedig az evolúcióval. Saját egyéni véleményem hogy a gonosz belepiszkált a tudományba és elhiteti az emberrel, hogy az evolúció útján jöttünk a világra, hogy ezzel is távoltartsa az embert az igazságtol és még távolabb Istentől.
febr. 12. 10:02
 5/30 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Nagybetű a mondat elején, jobban hiszek ebben:

[link]

Jelen kontextusban Darwin-díjra méltó lehet az is szerintem, aki egy következő élet (vagy túlvilág, Mennyország, Paradicsom, Körte) reményében eltékozolja egyetlen életét, több ezer éves, mára elavult hitekre.

febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint Szervízmérnök úr. Régebben hittem sokféle ezoterikus és vallásos tankban, de most már nem hiszek bennük, mert nagyobb baj esetèn szart sem érnek az imák meg a meditációk stb...
febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

"Régebben hittem sokféle ezoterikus és vallásos tankban, de most már nem hiszek bennük, mert nagyobb baj esetèn szart sem érnek az imák meg a meditációk stb..."

Max neked azért gondolod így.

Ha nem rak az ember bele energiát érzelmet nem fog működni semmilyen okkultista praktika.

Többi dologba bele sem akarok menni mert ahhoz kellene egy kis alaptudás olyan pár év elméleti tudásgyarapítás hogy mi miért és hogyan van és történik.

febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

De miért nem gondoltok bele abba, hogy ezeket a tanokat több ezer éve a társadalom sötétségben tartása, fegyelmezése céljából találták ki a papok, illetve a fizikai tudás hézagait sikálták el, ilyen fantáziákkal.

Mára viszont az emberiség fejlettebb tömegei egyre kevésbé hisznek az áltudományokban, hiszen a fejlődés nyilván nem visszafelé mutat.

Azért is nevezik fejlődésnek.

Jövőben egyre kevesebben lesznek a hívők, ez az általános tendencia.

febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

8, te meg miért nem hiszel abban, hogy vannak olyan emberek, akik az "átjárók" azon emberek számára, akik nem látnak, nem hisznek, és nem éreznek tovább, mint amit ez a háromdimenziós valóság takar.

Még akkor is, ha te - egyelőre - nem itt tartasz (nem tartasz itt)

febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
42%
10:43-as vagyok. Egyedül a Sátánban hiszek, mert az ő létezèsère legalább van bizonyíték. Sok borzalom a világban, ragadozó állatok stb.
febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!