Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy a barokk...

Lehetséges, hogy a barokk korában kimaradtam a buliból?

Figyelt kérdés
Azért gondolom, mert azt vettem észre, hogy a testem valahogy mindig a nagy dagikhoz talál oda, pedig sose volt ez bennem koncepció, sőt. Nem azt mondom, hogy ne lehetne pakolni, de azért ez már súlyos, hogy egyetlen jó kis girnyót nem sikerült még megállásra bírni idestova huszonéve, a kiadósak meg már annyira ezüsttálcán jönnek, hogy inkább csak maradok a végtelen évődésnél, az úgy legalább tényleg jó mindenkinek... Na nem is ez a lényeg, szerintetek lehet, hogy volt valami egyensúlyveszés Sir Rubens környékén az adminisztrációban, jönnöm kellett volna, csak nem jöttem? Csak mert ez ugyanaz a büntetés megfűszerezve azzal, hogy az összes fullos gári is itt lófrál körülöttem egy relative masszív elérhetetlenségbe burkolva...
febr. 14. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Mivan? Nem értem mit dumálsz. Egy rohadt szót nem értettem az egészből.
febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kene a csavarlazitora meg ra is inni, teso.
febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Hát ezt öröm volt végig olvasni :'D
febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom lefordítani:

Ha jól értelmezem, kérdező azon filozofál, hogy talán Rubens korában kimaradt pár reinkarnációs körből és most ezért hozza össze a sirs folyton ducikkal, pedig nem az ideálja a telt alkat.


Hát erre mit mondjak... Ezt dobta a gép. Más meg azon sopánkodik pont ezen az oldalon, hogy nem talál eléggé kövéret. Cseréljetek.

febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!