Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnálódásról lelehet...

HunLo kérdése:

A reinkarnálódásról lelehet mondani és ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 10:15
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Hol mondta?
ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Google mondta:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ápr. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
46%
Ő a képzelt istenre gondolt.
ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem tudom, miről beszélsz, Isten nagybetű a magyarban és angolban egyaránt, de mai tudásunk szerint egy kitalált fogalom.

Képzelt.

Soha, senki nem látta, nem bizonyította, csak sok ezer éve az emberi tudatlanság kitalálta.

ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
46%
A képzeltet kisbetűvel írom, így különböztetem meg írásban az Igazitól.
ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az nem úgy megy, épp említettem, másik témában:

-----------------------------------

Ez már nagyon régóta le volt írva több helyen, hogy Einstein elképzelhetőnek* tartott egyfajta "felsőbb intelligenciát", nem egy jóságos bácsi képében, aki felülről figyel és megdorgál, jutalmaz. (Nem szó szerint idézem természetesen, csak lényeget tekintve.)

------------------------

*Elképzelhető, de amíg senki nem bizonyította, úgy kell gondolkodnunk, mintha nem lenne. Ez pont megfelel a tudományos felfogásnak, ami ma is mértékadó: tényekre és bizonyítékokra alapozunk.

ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Ez már nem nagyon felel meg, esetleg 15 éve, csak lassan terjednek a hírek de azért ma már a kvantumfilozófia, kezet fog a kvantumfizikussal mert muszáj.
ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!