Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik hogy valaki egy...

Létezik hogy valaki egy halálközeli élmény miatt előre tudja hány évesen fog ténylegesen meghalni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömet 14 évesen autóbaleset érte , klinikailag halott volt, kómában volt hetekig de valahogy felépült és mára 32 éves normális ember. Mesélte nekem hogy miközben halálközeli élménye volt, információhoz jutott hogy nem most fog meghalni hanem 61 évesen, szintén autóbalesetben viszont akkor már nem fog tudni visszajönni ide.

Szerinted lehet ilyen? Ha igen akkor ez mi?



ápr. 6. 10:44
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges
Nem lehet
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta neki?
ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Halál időpontját még a jósok sem közölhetik. Hát még egy szellemi lény!
ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle álmunk, éber álmunk, látomásunk lehet; halálközeli helyzetben is, meg attól függetlenül is. Ezek az élmény átélője számára fontosak, és jelentőségteljesek lehetnek.

A jóslatok, megérzések egy része önbeteljesítő is lehet.

ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
29%

Nincs ilyen, még a szélhámos jósok sem tudhatják a jövőt.

Trükkjeik vannak csak, mint egy bűvésznek.

ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Badarság. Ezexerint 61 éves koráig akármit megtehet magával, nem árt neki a villámcsapás, vagy az arzén se?
ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ez az. Ha pedig elvonul szerzetesnek, ahol nincsenek autók, akkor örökké fog élni?
ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni. Ám fel is merült egy gondolat. Mi lenne, ha az egész Univerzum és a hozzá kapcsolódó emberi lelkek között egy új nézet elterjedhetne? Mondom mi: elfogadjuk, nem csak sejtjük a körforgást és a reinkarnációt. Elfogadjuk és nem csak sejtjük, hogy a földi élet halála nem valódi halál, pusztán "elutazás" egy kapu átlépése. Innentől okafogyottá válik a rébikus (rébuszos) titkolózás, hogy ki meddig él, hanem kb úgy fognánk fel, mint amikor ha elutazom 3 hétre nyaralni, akkor is tisztában vagyok vele percre pontosan, hogy mikor jövök el onnan, hogy meddig tart a nyaralásom, mikor indul a gép vissza, így mondjuk tudatosan nem tivornyázok utolsó éjjel hajnalig, ha tudom, hogy másnap pár óra repülés után vezetek. Stb. Így ha a leszületéskor lenne beleszólásunk és egyben tudomásunk is a várható élettartamról akkor csomó felesleges kört meg lehetne spórolni. Mert pl az ismerősöd, aki elvileg tudja, hogy 61 éves koráig él, annak felesleges egy 65 évesen beváltandó nyugdíjelőtakarékosságba kezdenie, vagy mondjuk ne vágjon építkezésbe 60 évesen- Ám addig kiélvezhet mindent. Ha a halál csak hazautazás, akkor nem félelmetes.

Ezt elgondolkodásra írtam ki, nem arra, hogy mindenki nekem essen és lehülyézzen.

ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!