Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a lelkem megtanulta a...

Ha a lelkem megtanulta a leckéit, vége az életemnek lassan?

Figyelt kérdés

Volt egy pár karmikus lecke amit megtanultam, nagy árat fizettem az élerben sok mindenért, főleg a jóságomért, jóhiszeműségemért. Nekem a feladatom az volt, most jöttem rá, hogy tapasztaljam meg, hogy létezik a rossz. Ok nelkul is. Biztos azert szulettem le a földre, mert ezt nem hittem, hogy létezik es most bezarult a kör.

Mit jelent ez a számomra, azt, hogy nemsokara meghalok, mert feladatok nélkül maradtam?

Nő/47


ápr. 6. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Céltalanság....

Az a következő feladatod hogy megcsináld a mellékküldetéseket!

ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor zárul be a kör amikor arra jössz rá hogy a rossz nem létezik.

Ez nem logikai dolog hogy létezik-e vagy sem. Tehát még van előtted jó pár élet, hogy ez neked jó vagy rossz hír azt te érzed.

ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grimfox ***** válasza:
60%
Nem jelenti, hogy meg fogsz halni. Nem azért születsz, hogy egyetlen leckét megtapasztalj. Rengeteg karmád van még, ahogy mindenki másnak is, és ezt csak addig tapasztalhatod meg, amíg élsz. Ha a karmád az lenne, hogy meghalj, az más kérdés, de ha a fent említettek miatt lenne ez a karmád, akkor az a rossz, amire rájöttél, az okozta volna a halálod. Nem tette, ezért ebből nem következik, hogy hamarosan meghalnál.
ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem hülye csak kinyílt a szeme összefüggésekre.
ápr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nincs lelked, tested van, és utóbbi dönti el, meddig élsz.
ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, élvezzétek az életet, kövessétek az álmaitokat, töltsetek minél több időt a kedvenc tevékenységeitekkel, szeretteitekkel, vegyétek kézbe a sorsotokat és hozzátok ki a legjobbat az itt töltött időtökből! Ne ilyen baromságok irányítsák az életeteket!
ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogsz meghalni, hanem majd akkor tanulsz új dolgokat. Olyan sokféle jelenség van a világon, hogy mindent amúgy sem érthetsz meg, tehát mindig van mit tanulni, függetlenül, hogy most hányadik életed (feltéve ha van reinkarnáció. Szerintem ha létezik is, nem úgy működik, hogy elveszted az életed, mert megértettél valami)
ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!