Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van olyan személy aki foglalko...

Van olyan személy aki foglalkozik a karmával?

Figyelt kérdés
Kérném az ő segítségét az életcél,hivatás megtalálásában.Nagyon elvagyok keseredve.
máj. 19. 23:51
 1/3 Grimfox ***** válasza:
29%
Az életcél, és a hivatás is olyasmi, amit te jelölsz ki magadnak, nem eleve elrendelt dolog. A karma esetleg meghatározhatja, hogy miben vagy tehetségesebb, vagy mik a gyengéid, de nem predesztinálja, hogy mi célja az életednek, vagy milyen hivatást kell vállalnod. Ha valamit szeretsz, vagy valamiben jobb vagy, mint más dolgokban, arra érdemes erőt és időt fordítani, de ha abban, amit szeretsz nem vagy túl jó, az sem akadály. Csak több erőt, és időt igényel. A karma nem olyan fatalista módon határozza meg az életed, mint ahogy a sorsról, végzetről hiszik. Ha valamibe megfelelő mennyiségű energiát fektetsz, annak eredménye lesz.
máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Eleve zsákutca, ha elhiszed a "karmát".

Valószínűleg a problémáid forrása egyfajta hibás gondolkodás, így nem is fogsz magadra találni, szerintem.

Annak idején magam is nyitott voltam ilyesmire, de visszatekintve csak egy kis kitérő volt, amit én fel sem vettem, azaz károm nem lett belőle, legfeljebb utólag komolytalan.

Egykori osztálytársam komolyan hisz benne, ő hajléktalanként kóborol az utcán.

máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én jósom csinált karmaoldást nekem szóval ő tudja ezeket
máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!