Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi történik akkor, ha valaki...

Mi történik akkor, ha valaki találkozik egy korábbi életének a klónjával?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy klónoznának egy múltban élt személyt és valaki felismerné egy korábbi életét a kinézetében? Másik lélek lakna a klón testében vagy ugyanannak a léleknek kell párhuzamosan egymás mellett léteznie két testben?

máj. 22. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Semmi.
máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
A kérdés abszurd, fantazmagória, nem lehet rá válaszolni.
máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Grimfox ***** válasza:
100%
A klónozás csak a testet érinti. Miért lenne bármi köze egy másik testhez? Hiába klón, attól még nem ugyanaz a test, mint amiben előzőleg a lélek testet öltött. Ugyanúgy két külön test lenne, és két külön élet, mint ahogy az ikrek, vagy éppenséggel bármely más ember.
máj. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Mindketten megsemmisülnek.
máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha klónozták régen és a régi már régen meghalt, akkor a klónja is, nem?
máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Mi a különbség eközött és egy egypetéjű ikerpár találkozása között?
máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Duke81 ***** válasza:
Szerintem senki nem tud válaszolni erre de a "Valós halál" és az abból készült altered carbon c. sorozat érdekesen járja körbe ezt a témát, ha érdekel cyberpunk stílusban!
máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
41%

Altered Carbon sorozatot láttam én is, de más dolog ilyenen szórakozni, más dolog látni, hogy valakik mintha túl komolyan vennének ilyen kitalációkat.

Leegyszerűsítve az embert is számítógépként lehet felfogni, akit két számítógép hoz létre (Papagép + Mamagép).

A kis utód kap egy hardvert, indítókóddal együtt, illetve a szülők által közösen kódolt, újabb verziós programot. (Pont ezért nincs szükség a régi, elhasznált, leszerepelt lelkekre, az újszülöttnek mindig lesz új program, sőt jár is neki, mert így halad előre az evolúció). A szoftver többi részét öntanuló folyamatban húzza magára.

Hibajavítások a támogatási életciklusban továbbra is érkeznek a gyártóktól, ha azok rendesen teljesítik a kötelezettségeiket.

Hogy az élőlényeknek öntudata is van, egyelőre felfoghatjuk úgy, hogy sokszorosan bonyolultak vagyunk egy számítógéphez képest (amíg a tudomány nem indokolja meg alaposabban, mert ezt sem az ezohívőktől fogjuk megtudni).

Ha egy régi embert sikerülne klónozni (hardver + szoftver), annak ugyanúgy saját szoftvere lenne, saját tudata, mintha egy számítógépet klónoznánk.

Onnan kezdve önálló életet élne, végezné a napi dolgát. Mint egy gép.

máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Frakcionális disszazmagória kvaffundna a térben, de sztem komolyabb bajt nem okozna. Mindenesetre légy óvatos ilyen helyzetben, nehogy a brometralk felptornelje a trekkovákat.
máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1) ilyen egyelőre nem létezik

2) képzeld el, hogy például veled mi történne ebben az esetben. Ha ezt a helyzetet én elképzelem, azt tudnám mondani, h "semmi" nem történne. Biztos beszélhetnénk, de ennyi.

máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!