Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Abortusznak milyen hatása van...

Abortusznak milyen hatása van az anya és a baba karmájára?

Figyelt kérdés

Ha valaki azért veteti el mert egyszerűen nem akarja még a babát, tehát a baba maradna, de "megölik".

Lehetséges,h újra visszatér majd az anyához, és ha tényleg megszületik, akkor ennek az "emléke" ott lesz benne? (persze nem tudatosan)

Esetleg az anya bűnhődik azért mert mondjuk védekezése (akarata) ellenére terhes lett, de nem akarta megtartani?


2011. márc. 20. 08:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A karma nem büntet. Egyszerűen az ok-okozat törvényét követi.

Az ember az aki bünteti magát. Bűntudatból felnevelni egy gyereket? Jaaa, akkor ezért van ennyi lelki sérült, ezen a világon. És ez megy már több 10ezer éve. ;D

Amúgy sokmindent mondanak reinkarnáció terén, hogy így meg úgy működik, de én nem tudok állást foglalni neked.

2011. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Csak annyira hogy az abortusz nagyon veszélyes, és az abortusz után nagyon gyakori az hogy a nőnek nem lehet gyereke...!!!


ennyi lehet a karmára is!

2011. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

a magzatra biztos rossz hatással van az abortusz.

legalábbis gondolom. mert neméli túl.

2011. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igaz. Állítólag mikor Anyukám 16 volt terhes lett, de elvetette a magzatot. Én már 20 éves korában születtem. És nincs semmi káros mellékhatás. Ha én is voltam elvetve, akkor sincs bennem harag érte.


Szóval szerintem ez hülyeség.

2011. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Összefogás ***** válasza:
39%

Az abortusz=gyilkosság. A párhetes magzat küzd az életéért, de nincs esélye. Próbáld magad a helyébe képzelni. Ugyanolyan hibás az anya, mint az orvos, aki az abortuszt elvégzi.

A születendő lélek a lélekotthonban megtervezi az életét, kiválasztja a szüleit, és felépíti a fizikai testét. Néhány hetes -> abortusz -> kezdhet mindent előlről.

Ugyanolyan joga van élethez mint az anyjának, de az megfosztotta őt ettől a lehetőségtől. Újra kell tervezni mindent, új szülőket keresni, ez földi idő szerint beletelik néhány évbe. Soha nem fogja azt az anyát választani, aki már egyszer eldobta magától, mert nem érdemli meg őt.

Amikor megszületik, semmire nem fog emlékezni, az emlékek a tudatalattijában tárolódnak, és azt csak hipnózissal lehet előhozni.

Az anya karmája: a következő életében szeretne megszületni, de most ő lesz az, akinek abortusszal vetnek véget az életének.

2011. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 homo ludensz ***** válasza:
95%
Összefogás közelíti meg azt hiszem én is a karma lényegét.Elég sok hölgynek probléma napjainkban a meddősége,de kevesen néznek őszintén magukba visszamenőleg a tervezett gyermekáldás előtti éveikre. Maga az abortusz végül is egy durva beavatkozás a nő szervezetébe fizikailag és lelkileg egyaránt. Védekezni szabad de egy apró lelket ha már megfogant /nincs rá mentség/ megölni bűntett. Mindegy milyenek az aktuális törvények azokat emberek hozzák.
2011. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

"Ugyanolyan hibás az anya, mint az orvos, aki az abortuszt elvégzi. "


És mondd csak kedves hozzászóló, az anyuka KITŐL esett teherbe? Csak úgy spontán, magától?

Tudod hány alkalommal mondja azt az apuka a teherbe esett nőnek, hogy ha nem veteti el, elhagyja/nem támogatja, stb? Kérdezz már meg egyedülálló anyákat, milyen GYESből/GYEDből egyedül megélni, fizetni a számlákat, pelenkát és pereskedni az apukával hónapokig pár ezer forintért!

Amikor terhes voltam, két hétre be kellett feküdnöm a kórházba, a többi ágyon naponta váltották egymást az abortuszosok. Egy apukát se láttam jönni könyörögni hogy "tartsd meg drágám, segítek neked, együtt közösen felneveljük a kicsikénket". Volt aki csak délután odacsörgött, hogy: minden oké-e, megvolt a műtét?

De még oda se tolta a pofáját hazavinni a párját.


Ja, és másik fórumon olvastam férfitől: akkor húz óvszert, ha a nők majd zuhanysapkában mosnak hajat. Kösz.

Csesszük szét a szervezetünket hormonális fogamzásgátlóval, de ha véletlenül teherbe esünk, akkor az a mi bajunk, mi???


Én nem tudom, hogy van-e valamilyen isten vagy sem, van-e karma vagy sem, megbocsájthatatlan bűn-e az abortusz vagy csak egy sejtcsomó kikaparása különösebb következmények nélkül, de egy biztos: ebben a férfiak is vastagon benne vannak. Ez a társadalom egyáltalán nem értékeli a gyereket (csak közlekedj babakocsival, meglátod), egyedül, kisgyerekkel iszonyat nehéz.

2011. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Összefogás ***** válasza:

Vérszomjas Pandamaci!

Úgy látom, Te nagyon haragszol a sorsodra, és a volt pasidra, ezáltal minden férfira, és az egész világra.

Próbálj megbékélni, és pozitívan gondolkodni. A gondolataiddal teremtesz. Ha azt programozod magadnak hogy az emberek nem törődnek Veled, akkor nem is fognak. Ahhoz hogy mások szeressenek és elfogadjanak, előbb magadat kell szeretned. És elfogadni a sorsodat. Csak akkor lehet rajta pozitív irányban változtatni, ha elfogadtad, és pozitívan gondolkodsz.

Egy gyermek nevelése nem csak felelősséggel, lemondással jár, hanem rengeteg örömmel és szépséggel. Próbáld meg mindig ezeket észrevenni. Minden rosszban keresd meg a jót, mert lehetne rosszabb is.

Egyébként fölösleges fogamzásgátlót szedni. A gyógyszertárakban lehet kapni ovulációs mikroszkópot.

Nyálból biztonságosan kimutatja, hogy mikor fogamzóképes a nő. Csak azokon a napokon kell óvszert használni.

2011. márc. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-20 13:42

Nem értek egyet veled, és az, hogy a karmát valaki egy ilyen döntésnél lényegesnek tartja az elég szomorú.

ja és Vérszomjas Pandamacinak bizony igaza van abban, hogy ebben mi férfiak is vastagon benne vagyunk

21/F

"A gondolataiddal teremtesz. Ha azt programozod magadnak hogy az emberek nem törődnek Veled, akkor nem is fognak. Ahhoz hogy mások szeressenek és elfogadjanak, előbb magadat kell szeretned. És elfogadni a sorsodat. Csak akkor lehet rajta pozitív irányban változtatni, ha elfogadtad, és pozitívan gondolkodsz."


Jóféle maszlag, csak a valóság tényleg más. Ő gyakorlati oldalról közelítette meg, te meg eszed a hatalmas köd adagokat! Gratulálok hozzá!

2011. márc. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Összefogás:


Nekem semmi bajom, de ha valaki leírja hogy mit tapasztal maga körül, akkor miért kell feltételezni, hogy a saját élete sikertelen?

Én boldog férjes anyukaként izgultam a kórházban hogy ne előbb bújjon ki belőlem a csemete, de láttam a 6 ágyas kórteremben a szobatársakat. Hozzám jött körbeugrálni a férjem, anyám apám meg vonult az egész családdal gyümölcsökkel, meg amit kiejtettem a számon hogy mit szeretnék enni. Szerinted mit érezhettek akik az abortusz utáni altatásból ébredeztek, hozzám meg jött a nővér a magzati szívhangot hallgatni a mikrofonnal és az egész szoba hallhatta ahogy ver a gyerekem szíve???

Megmondjam mit csináltak páran? Elfordulva bőgtek. Aztán jöttek értük hazakísérni a szülők, barátnő. Jó esetben a pasi meg csak odatelefonált. Ez van, nézz már körül.


"A gondolataiddal teremtesz. Ha azt programozod magadnak hogy az emberek nem törődnek Veled, akkor nem is fognak."


Édes kiscsillag, a szüleimet úgy kell leteremteni, hogy ne kényeztessék úgy az unokákat, mert már túlzásba esznek, az apjukat hogy ne vásároljon össze mindent, nincs szükség a 2785. plüssállatra és nem autóval kell őket fagyizni vinni, van nekik lábuk is! Miért gondolod hogy nálam van baj? Járok gyerekközösségbe, beszélgetek anyukákkal, akik pereskednek a volt férjjel, vagy még együtt élnek de semmi segítséget nem kapnak. Nagyszülők meg vagy meghaltak, vagy vidéken élnek.


Gondolom te meg pasi vagy, emeld fel a fejed és nézz körül a világban. Próbáld meglátni a küzdő anyukákat vagy a gyerektelen fiatal nőket, akik már vágynak a családra, de a pasijuk elutasítja még a gyerek gondolatát is. De menj be egy nőgyógyászatra, kérdezd meg az abortuszra várókat, hogy ha a párjuk erőltetné, hogy megtartsák a kicsit, és megígéri hogy segít, akkor is elvetetné-e.



"Egyébként fölösleges fogamzásgátlót szedni. A gyógyszertárakban lehet kapni ovulációs mikroszkópot.

Nyálból biztonságosan kimutatja, hogy mikor fogamzóképes a nő. Csak azokon a napokon kell óvszert használni."


Ami lószart se ér. Egyszer, évekkel ezelőtt kipróbáltam. Figyelmesen elolvastad amit írtam? A pasi azt írta egy fórumban, hogy nem húz óvszert. Nem azt, hogy általában, vagy csak időnként, hanem hogy nem veszi fel.

2011. márc. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!