Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Bizonyítékok a reinkarnációra?...

Bizonyítékok a reinkarnációra? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2011. szept. 21. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miféle bizonyítékai? A belemagyarázósak? Olvastam a könyvet, színes fantáziára vall, de nem tartalmaz bizonyítékokat. Az elképzelhető, hogy az ember régebben él a földön mint az újabb evolúciós elméletek tartják, de az még nem jelenti, hogy nem úgy fejlődött ki. Csak előbb. Mellesleg, az sem lehetetlen, hogy volt már fejlett civilizáció, de az nem jelent bizonyítékot sem a reinkarnációra sem a szellemvilágra sem másra.
2011. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

a gitárosnak mondom, lehet nem azért raktak át 4.be mert olyan jó vagy, hanem mert más senki nem gyakorol, és alig halad az egész :D

amúgy ez a leghülyébb érvelés, hogy "arra sincs bizonyíték hogy nem létezik". Hogy lehet ilyenre hivatkozni? :D Akkor most kitalálok valamit, és amíg nem bizonyítják hogy hülyeség, akkor az addig egy létező dolog? Például én most kijelentem, hogy a nap belsejében kiscicák laknak, akik bírják a sokmillió fokot. Amíg meg nem nézi valaki, hogy ott valóban élnek-e kiscicák, akkor addig ezt az egészet így el kell hinnünk? :D

2011. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Amíg meg nem nézi valaki, hogy ott valóban élnek-e kiscicák, akkor addig ezt az egészet így el kell hinnünk? :D"


Nem ezt mondtam, de hol a bizonyíték arra hogy nem létezik a reinkarnáció? Amíg nincs addig azt kategórikusan kijelenteni hogy nem létezik ugyanakkora ökörség, mint azt hogy tuti hogy van!

Ez olyan mintha (csillagászatos példánál maradva) azt mondanád, hogy a Gliese exobolygón van élet, én meg azt hogy nincs, mikor még csak a légkörét sem ismerjük, csak feltételezünk.

2011. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
44%

Szerintem létezik. Magamon tapasztalom, de már kezdem megszokni. Lehet nem hiszitek de talán Hitler lelke van bennem. Eleinte nem is tudtam csak mikor az iskolában tanultunk róla. Ő is nagyon szerette a földrajzot és a történelmet, mint én is. hasonlóak a nézeteink, eszméink.

Majd sokat kutattam Hitler életéről és rengeteg a hasonlóság van bennünk pl.: utálta az apját, hát én is, középosztályból származott ő is, ugyanolyan "elmebeteg" vagyok mint ő sajnos, megmaradt a fajelmélet csak nem olyan terroral nem kellett volna "anno" holokauszt. Ő sem volt egy árja felépítésű, de én sem vagyok az. Hát röviden ennyi, és nem hazudom de lehet hogy nem így van de én ezt érzem. Ezekben az időkben pont ő rá lenne szüksége az országnak, mármint gazdasági szemszögből.

2011. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!