Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg létezik a reinkarnáció?

Tényleg létezik a reinkarnáció?

Figyelt kérdés
meddig fog tartani? és mi a célja? ki irányitja és hogy lehetne megbüntetni? bocsi a sok kérdésért de kiváncsi vagyok
2011. dec. 4. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%

örökké tart

és az a célja , hogy mindegyik életedben kicsit jobb legyél az előző életedbeni hibákat jobbá tedd

isten irányítja és úgy lehet megbüntetni hogy nem csak ember lehetsz hanem kő is meg akármi hogyha olyan rosszat teszel

állítólag így van....

de csak az lesz állat vagy kő vagy valmi ilyesmi aki nagyon sok rosszat elkövetettt

ja és nem minden ilyesmi emberből lett csak ez valahogy így működik

nem nagyon értek hozzá ezt is csak a suliban tanultuk

2011. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ó, ez nem jó hogy örökké tart. a megbüntetést az irányítóra értettem, de ha azt akarja hogy jobb legyek akkor miért ilyen hülyén csinálja?
2011. dec. 4. 19:23
 3/24 mantis religiosa ***** válasza:
55%
Én már előző életemben sem hittem benne!
2011. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%

Vannak romlott emberek. Milyen jó lenne a világ, ha csak olyan tisztaszívű emberek élnének, mint amilyen én is tudok lenni. Álltalában próbálok jó lenni, szabályokat betartani, de rajtam kívűl ismerősi körömben nagyon senki.

Am.:

Igen, van reinkarnáció=újjászületés. Mindenki reinkarnálódik, csak nem emlékszik rá. Van a dezsávű, ami az előző életed eseményeire emlékeztető dolog.

2011. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Jobb is hogy nem emlékszünk rá, mert nem biztos, hogy elbírnánk lelkileg. Irányított meditációban vagy PRÁNA NADIK tudnak előző életedbe elvinni. DE CSAK PROFIKRA BÍZHATOD MAGADAT

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2011. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%

Azok hisznek benne,akik a problémáikat nem tudják megoldani. De még senki nem bizonyította be,hogy létezik.Akik "állítólag" megmondják,hogy mi voltál az előző életedben,mind csak haszon lesésből teszik.

A józan észre kellene hallgatni.

Sok milliárd ember halt már meg,sokkal több,mint a jelenlegi lakosság. Hol van a sok halott lelke? Miért csak olyan kevesen "születnek ujjá?"

Ha erre tudsz választ adni,akkor tudod,hogy a reinkarnáció nem létezik.

2011. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

ma 20:58


Ez van ha egy olyan témában szólsz hozzá amiről lövésed sincs. Én pl meg tudom oldani a problémáimat, mégis hiszek benne.

Meg mi az hogy "hol van a halott lakosság?" :DDDD

2011. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Első az alapján amit írtál, akkor most az állatok gonosz, büntetés alatt álló lelkek? :D Vagy csak a gusztustalan állatok? :D
2011. dec. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Van de nem tart örökké.
2011. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen nincs. Egyébként a dejavu sem erre utal hanem a memória torzulására. Kérdezz erről egy pszichológust vagy pszichiátert. Ne parát, hanem igazit aki Egyetemet végzett.
2011. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!