Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit gondoltok a vonzás törvény...

Mit gondoltok a vonzás törvényéről?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.. szerintetek ha valaki nagyon akar valakit/valamit képes bevonzani?
2012. okt. 29. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt az ezotéria kategoriába kellett volna feltenned, még akkor is, ha a végeredmény szex lenne.
2012. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ha valakit bevonzásáról van szó akkor kapcsolódhat ide is :o
2012. okt. 29. 12:31
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem igen:)

Én hiszek ebben

2012. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem! Hasznos, ha pozitívan gondolkozol, de ez még nem elég ahhoz, hogy valami meg is történjen.


Leegyszerűsítve:

(Nem tudom hány éves vagy, de tételezzük fel, hogy diák vagy) Tudod, hogy írni fogsz egy dolgozatot holnap matekból. A vonzás törvénye szerint elég ha akarod, hogy jól sikerüljön, elképzeled, és átérzed milyen érzés lenne amikor megkapod a kijavított hibátlan dolgozatot.

Logikusan végig gondolva, ha csak ezt csinálod ahelyett, hogy gyakorolnál garantáltan nem kapsz ötöst. (Hacsak nem vagy egy igazi matekzseni :) )


Ezt ajánlom figyelmedbe, remekül leír mindent:

[link]


Mielőtt jönne valami vakhívő és nekem esne, kérem cáfolja meg a linkben leírtakat mielőtt bármit leírna.


De azt elismerem, hogy tényleg fontos, hogy lehetőleg pozitívan állj minden feladatodhoz, hogy igenis meg tudod csinálni. De ezért tenni is kell!

2012. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Valaki bevonzása?


Akkor adott is a kérdés:

Te be akarod vonzani Jancsit, de mi van ha Jancsi inkább Juliskát vonzaná be helyetted. Ilyenkor mi van?

2012. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát attól még lehet h bevonzod Jancsit miután már nem vonzza tovább Juliskát :o
2012. okt. 29. 12:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy ő feladja valaha is Juliska bevonzását?!


Egy dolgot tehetsz, megismerkedsz Jancsival (ha még nem ismered), önmagad adod, és ha szerencséd van megkedvel, jobban mint egy barátot.

De ha Jancsinak nem vagy az esete, akkor próbálkozhatsz bármilyen bevonzással, akkor sem fog sikerülni.


Egyszerűen próbáld megkedveltetni magad. Vagy sikerül, vagy nem. De bármi is a végeredmény, semmi köze egy ilyen kitalált "törvényhez".

2012. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szerintem létezik :)
2012. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát,ez pont az ezoterika és a szerelem keresztkérdése...

Elméletileg bármit el lehet érni az akarat erejével,munkát,pénzt,szerelmet,dolgokat,mindent.De csak akkor,ha nagyon akarod,és nem mondasz le róla,se az elméletről,hogy lehetséges.Én még nem próbáltam,de elvileg igen,lehet.

2012. okt. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rossz kategória! Nem hiszek a varázslatban, meg jedi erőben...
2012. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!