Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ikerláng vagy rokonlélek?

Ikerláng vagy rokonlélek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre megkérnék mindenkit, aki nem hisz benne, ne is olvassa tovább. Köszönöm!

Nemrég megismerkedtem egy lélekkel, akivel azonnal kölcsönös szimpátia alakult ki, rögtön éreztük, mi nem most találkoztunk először. Azt mondta, előző életünkben biztos rokonok voltunk :) Nekem sok ilyen élményem volt már szerencsére, azt hiszem elmondhatom, hogy kifinomult érzékem van az ismerős lelkek felismeréséhez :)

Ritkán beszélünk, de rengeteget gondolok rá, megérzem, ha bajban van, ha fáj neki valami (nem fizikailag), jóval intenzívebbek az érzések mint akárki másnál. Ezért is kezdtem el gondolkozni, lehetséges, hogy nem sima rokonlélekről, hanem az ikerlángomról van szó? Lassan már minden gondolatomban benne van és ez őrjítő. Ő viszont (már?) nem nyitott felém, ritkán válaszol, el is döntöttem többször is (ötször!), hogy nem keresem többé, élje az életét. De valamiért mindig elém sodorja a Sors... Összefutunk, megjelenik, valaki szóba hozza, mesél róla, vagy akkor ír rám, amikor már feladtam a reményt, hogy válaszol.

Az ikerlelkünkkel elvileg egy szinten vagyunk, ha jól tudom. Ő viszont szerintem támogatásra szorulna, nem is biztos hogy pont tőlem, de akkor miért ennyire erős a "vonzódásom" hozzá? Nem akarom zaklatni sem, de ha eltűnök látszólag az sem használ, akkor most mit tegyek? :)



2013. jan. 7. 19:13
 1/2 Tom Benko ***** válasza:
52%
Azért is továbbolvastam. Talán meg kellene vele beszélni, hogy miért van mindez. Nem kell ide semmilyen ezotérikus szánalom.
2013. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem kicsit bigott a hozzáállásod,és annak ellenére hogy ezzel a dologgal foglalkozol, az egész csak az egodról szól.
2013. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!