Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik ilyen? Lehet, hogy...

Létezik ilyen? Lehet, hogy előző életemben angol/amerikai voltam?

Figyelt kérdés

Olvastam már olyanról, hogy akiknek sokkal jobban megy egy nyelv, vagy vonzódik nagyon egy országhoz (nem úgy, hogy mondjuk én elmegyek Lengyelbe és megszeretem, hanem úgy, hogy nem is járt ott meg semmi) az valszeg -ha létezik- előző életében talán ott nőtt fel vagy olyan nemzetiségű volt.

Nekem az angol nagyon megy, az elején szar tanárunk volt, aztán egy jó tanár megszerettette velem, és azóta 4-5-ös szinten mozgok, sokkal hamarabb megértem és felfogom a dolgokat mint a többiek. Ha nem tanulok semmit akkor is képes vagyok ötöst írni. Nehéz témazáró volt a mostani, egyedül nekem lett 4-es, 3 pont kellett volna az ötöshöz pedig bele se néztem az egészbe. Ovis korom óta tanulom az angolt, lassan 10 éve (mondjuk ahhoz képest keveset tudok szerintem).

Ez lehetséges? Én hiszek az előző életben.


Kérlek normálisan válaszoljatok! Köszönöm!


2013. febr. 12. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, de ennyi erővel én angol-német kettős állampolgár voltam, aki Franciaországban dolgozott néhány hónapig, mert az előző kettő nagyon jól megy(ezekre nekem sem kell tanulnom ötösért), a franciánál pedig még alapszinten tartok.

Nincs ilyesmihez semmi köze annak, hogy mennyire tudsz egy nyelvet.

2013. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, lehetséges az, hogy egyik előző életedben valóban angolul beszélő országban élhettél, és van is valóságalapja, de az, amiről te beszélsz, szerintem két dologból áll össze:

1, hogy jó nyelvérzéked van,

2, meg hogy egy jó tanár mellett öröm tanulni, nem kínszenvedés... pl én 10-ben utáltam meg a kémiát, addig nagyon szerettem, és midnezt egy fos tanár miatt aki ba*ott rendesen tanítani.


Nem tudom mennyire vagy otthon a reinkarnációban, de ez amit leírsz, szerintem csak a fenti 2 ok miatt van, és örülj neki :)

nálam is hasonló a helyzet, az angolt jól tudom, de a németet jobban szeretem :)

Visszatérve, vannak olyan tanfolyamok ahol vissza "utaztatnak" téged az egyik előző életedbe, én egy ilyennek részese voltam, igaz osztálytársam utaztatott.

Ha gondolod mesélek róla.

2013. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hehe, ez aranyos. :D

Akkor én angol, spanyol és német is vagyok... A nyelvek jól mennek, mert van nyelvérzékem, ennyi. Másnak a matek megy (amiben én reménytelen vagyok), vagy a költészet... Kinek mihez van tehetsége.


Egyébként meg: 1. 10 év tanulás után még jó, hogy megy... elég szomorú lenne, ha nem menne.

2. Nem tudom, hogyan osztályoznak, de a négyes azért nem zseni-szint... Meg alapvetően a jegyek semmit sem jelentenek.

2013. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha lenne is ilyen, akkor már kezdetektől vágtad volna az angolt. De mivel nem így volt, így az új tanár lehet az oka. Nekem is így volt. Régiek rosszak voltak, de mikor jött 1 új, aki jó is volt, simábban ment mindenkinek.
2013. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mustafa33 ***** válasza:
Lehet. Te voltál Kunta-kinte Amerikában.
2013. febr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

nem, ez szerintem nem igaz

attól hogy vkinek jó a nyelvérzéke, még nem biztos, h előző életében angol volt

2013. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
Álj be a hitgyülibe (jó pénzér) , te leszel a nyelveken szóló.
2013. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egyszer álmomban perfektül nyomtam a spanyolt. És sosem tanultam.
2013. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!