Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Két lélek egy testben?

Két lélek egy testben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy ki hisz benne :) Bennem él egy másik lélek... Lehet kérdezni, bármit. Nem vagyok skrizofrén vagy ilyesmi.

#lélek #egy test két lélek
2013. szept. 14. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez aranyos :))
2013. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Már pedig ezt skizofréniának nevezik, vagy tudathasadásnak, bár az kicsit gázabb, akkor nem hinném, hogy ide írnál ilyet.
2013. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

van egy nagyon ritka pszichátriai betegség, sok orvos összetéveszti a diagnózist a skizofréniával.

pszicháter ha találkozott már ilyen esettel, akkor esetleg helyesen tudja diagnosztizálni.

ábel-ikrek szindrómának hívják....

de sztem csak egy szombat esti troll kérdés, valami kiskamsz által megírva.

2013. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

második válaszoló: Igen az gáz lenne.

harmadik:nem Nem troll kérdés. Rajtam kívül még 4 ilyen embert ismerek. Nem vagyok ábel-ikrek szindrómás :)

2013. szept. 14. 22:25
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
szia skrizofrén, pardon akarom mondani kérdező. én, nem hiszek benne mert egyszer egy pap azt mondta nekem hogy nincs lelkem és én, vagyok maga az ördög hogy lennék én már ördög. amikor angyal vagyok és három lelkem van. szóval a 3-ban hiszek de a 2-ben azaz két lélekben nem. :DDDD
2013. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ábel-iker szindróma ha jól sejtem, az elvesztett iker szindrómát akarja takarni, vagy annak legalábbis egy alfaja :)

Lehet, hogy az eredeti névből nem egyértelmű, de az elvesztett iker szindróma azt jelenti, hogy anyukád terhessége veled ikerterhességnek indult, két magzat fogant meg és ágyazódott be, testvéreddel együtt indultál el a nagy úton ide, ám ő idő közben elhalt vagy felszívódott, ezért eleve csak te fejlődhettél ki, és csak te születtél meg. Ez olyan dolog, amiről sokszor senki nem tud, még az orvosok sem fedezik fel esetleg, vagy ha mégis, akkor nem szólnak, mert úgy sejtik, hogy anyucinak is jobb, ha nem tudja. Viszont vannak tünetei, amelyek közt lehet, hogy ott van a bűntudat, mert "megölted a testvéred", de lehet, hogy nincs. Nálam pl. soha nem is jelentkezett ilyen érzés, ezért is volt nehéz rádöbbennem, hogy volt elvesztett ikrem. Egy ilyen helyzetben természetesen az is előfordulhat, hogy sokáig veled van még testvéred lelke, és ezt úgy érzed és éled meg, mintha benned élne az a másik lélek. Ráadásul ez a szindróma nem is túl ritka, elképesztően nagy mértékben indulnak a terhességek ikerterhességnek úgy, hogy csak egy baba születik meg.


A másik tippem, hogy a horoszkópodban erős az Ikrek jegye. Na, az nagyon "kétarcú" tud lenni, és valóban tud olyan lenni, mintha két lélek élne egy testben.


Ezen magyarázatok után az a tény, hogy esetleg valóban élne benned egy másik lélek, magyarázható még őrangyalod erős jelenlétével, vagy épp démoni/szellemi megszállással, ami mondjuk már kevésbé vicces. Az viszont, hogy valóban két teljesen normális, veled született lélek élne benned... nem természetes. Ilyesminek legalábbis nem szabadna történnie, a természeti törvények nem is engednék meg szerintem, úgyhogy nem hiszek abban, hogy ne csak a fentebbi magyarázatok egyikéről lenne szó, vagy olyasmiről, amit kihagytam.

2013. szept. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad meg hogy 2 lélek van benned és ki az a másik lélek?
2013. szept. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ötös: nem tudok róla hogy lett volna ikrem, de szerintem nem erről van szó, mert nincsenek kieséseim, csak beszélgetek vele és segít ha szorult helyzetbe kerülök (de csak ha ő úgy gondolja hogy nem oldom meg egyedül)... mérleg vagyok, az meg ezerarcú szóval ezt inkább hagyjuk :P az őrangyalos se lehet szerintem mert kiröhög ha valamit elbénázok...nem hiszem, hogy megszállt volna bármi is...

hatos: onnan hogy elkezdett velem beszélgetni kb. 2 éve, de a többit elküldöm privibe.

2013. szept. 15. 09:30
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen kérdező jól érzed a testben két lélek energia szálrendszer van, mert két embertől, apádtól hímnemű és anyádtól nőnemű, fogantál.Attól függ Te milyen neműnek születtél aszerint jellemző nemileg, a test- kisugárzásod.


az egyik lélek, a test-lélek pozitív töltésű és szigetelt vezetékben száguldozik és hálózza be a testet és az agyat.


A másik lélek energia negatív töltésű, szabadon szövi át a teste az agyat és végül bevonja a bőrfelszínt.Ez a lélek távozik el a testhalál után.

2013. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

S ha te úgy érzed beszélsz a lelkeddel, az nem jelenti azt hogy a két lélek beszélget benned.


Két lélek együtt alkotja az ÉN-ünket. ha ugy érez te beszélsz valamelyikkel az a gondolati lelked lehet, mert az olyan mint a halk hang bennünk, mint valami segítő, vagy épp lelkiismeret vagy terelgető megérző gondolat bennünk.


Ugye azt szokták mondogatni van egy megérző képesség bennünk-- na ez a léleknek köszöngető-- mint a telepatikus képesség is. De csak a gondolati lélek van közvetlenül kapcsolatban az Énnel. A test-lélek csak közvetve reakciók révén.

2013. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!