Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző életek. Lehetséges...

Előző életek. Lehetséges ilyen vagy megőrültem?

Figyelt kérdés
Emlékszem az előző életeimre. Csak néhányra. Olyankor ha beleélem magam, kicsit úgy érzem, mintha újra felvenném azt a személyiséget. Mintha átlényegülnék azzá, aki akkor voltam.

2015. ápr. 16. 00:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
És az azt megelőző életedre emlékszel?
2015. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

Sok ember emlékszik rá.

de a téma hiányos ismerete miatt inkább álomnak vagy képzelgésnek fogja fel.

2015. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon érdekes téma, nekem leginkább álmok voltak ilyenek (rendkívül egzakt, utólag itt-ott igazolható valóságtartalommal). Sajnos(?) éber állapotban nem emlékszem konkrétan rájuk.
2015. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit keres itt a sok lepontozó. Máshol lenne a helyük. Köszönöm ezt a néhány értelmes megnyilvánulást, talán van remény, hogy mégsem képzelgek, hanem valódi, múltbéli élményeket élhetek át.
2015. ápr. 17. 13:30
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha érzed ezt az átlényegülést, akkor tényleg erős a gyanú, hogy valóban előző életedből jött információ.Én is láttam részleteket egy előző életből, de én csak addig az egyig jutottam, de az átlényegülés érzés nálam is megvolt.Tulajdonképp most is ugyan az vagy, aki akkor voltál, csak most más hatások értek, formáltak ebben az életben és ez rakódott az alap személyiségre rá.Én még pluszban mikor eszembe jutnak azok az emlékek,az előző életből, akkor nagyon hiányolok bizonyos dolgokat, amik akkor az életemben megvoltak.Meg vágyom néha arra a helyre vissza.Szeretnék több emléket, de valamiért már nem jönnek...
2015. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12%

Amikor Khufu piramisának építésénél voltam művezető, akkor sem hittem az előző életekben.

Tehát szerintem nem lehetséges...

2015. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem meg te nem is őrültél meg, és nem is emlékszel vissza. Szerintem te szimplán unatkozol, ha engem kérdezel XD.
2015. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!