Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy a túlvilágról...

Lehetséges, hogy a túlvilágról kapok üzenetet?

Figyelt kérdés
Többi lent. Halottak napja körül a telefonomon többször kijelzett egy szám, egy nem fogadott hívás. Visszahívogattam, és mindig mintha rossz számot hívnék, sípoló hangot ad ki. Tegnap ismét ugyan ez történt. Próbáltam más telefonról hívni, de ugyanaz az eredmény. (már gondoltam 8hónapja elhunyt anyámra, de biztos hülyeség. ) Tisztában vagyok a médiában is szereplő drága külföldi hívásokkal, de ez hazai nagyon közismert szolgáltató körzet száma. Mi lehet ez?
2015. ápr. 23. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi a telefonszám?

Hidd el, hogy nem szellem, de a türkkjét nem szeretném leírni.

2015. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Tökéletesen igazad van, én is egyből erre gondolnék... Biztosan a túlvilágról kapsz üzenetet...


Józsi // Pszichiátria I.

2015. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
a telekommunikációs cégeket se lehet visszahívni, mégis valamelyiknek kiírja a számát:D Tudod, mennyire elégedett ezzel azzal stb. Dehát kitudja:D
2015. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy te haltál meg és hívogat a szolgáltatód, hogy ki fogja rendezni a tartozásaidat.
2015. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Inkább ne írtam volna le,komolyabb válaszokat vártam.
2015. ápr. 23. 14:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Küldj SMS-t.
2015. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Ezt már egyszer megkérdezted, továbbra is a szolgáltatónál keresd a választ.
2015. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
65%
A túlvilágról ilyen formában biztos, hogy nem . Lehet a hívogató ügynök, népszámláló, felmérést végző valakik, vagy valami gagyi bármi más akár . Biztos van 20 telója és pont ezt nem használja, ezért sem veszi fel . Online tudakozónál, üssd be a számát, lehet nem titkos és meg tudod a kilétét . Ha nem keres, ne foglakozz vele, nem érdemes az időt vesztegetni ilyen marhaságra . Inkább rendezz szeanszot és idézz szellemet .
2015. ápr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem lehetséges, mert nincs olyan, hogy túlvilág. A kérdés alatti írásodat el sem olvasom, mert biztos hülyeség, én ugyanis TUDOMÁNYBAN HÍVŐ SZKEPTIKUS vagyok, és tudom, hogy csak hülyeséget írhatsz, így leszerom.


-----------------------------

És akkor most komolyan, görbe tükör nélkül (a fentiekért elnézést kérek, nem neked szólnak):


Feljegyeztek már ilyet, szakirodalom van róla. Bár önmagában a sípolás még nem jelent semmit, léteznek "visszahívhatatlan" számok, amelyekről csak kimenő hívások történnek. Bár mint említettem, a "túlvilági hívásokat" nem zárom ki (félreértés elkerülése végett: az a valószínű, hogy egy entitás energiával elektronikus eszközt manipulál, nem pedig egy mennyei telefonközpontban ül), esetedben ennyi adat alapján az a sokkal valószínűbb, hogy valami ügynökség keresett.

2015. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!