Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti mit gondoltok erről? Miért...

Ti mit gondoltok erről? Miért hiszitek el neki amit mondanak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
[link] én még akkor is félek a haláltól. Pedig én hiszek a mennyországban. De Hawking szerint nincs Isten sem pedig túlvilág. Mi legyen? :( Segítség.

2017. jan. 13. 23:12
 1/9 anonim válasza:
Én szemely szerint a lélekvándorlásban hiszek sokkal hihetőbb sztori mint a pokol és menyországos magyarázat.
2017. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogom megnézni.

Én semmit sem hiszek el. Hinni ésszerűtlen.

Haláltol félni értelmetlen. Be fog következni. Ergo nem érdemes negatív érzelmeket tanusítani felé.

Minden isten. Nem létezik menyország. Ez rendszerben van, vallásokban.

Ne higgy.

Hawkingnak fogalma sincs fizikáról. Annyira jól gondolkodik fizikában, mint amennyire én jól szigetelek. Emellett nagyon kevés tudása is van e témában.


Segítségért írj rám.

2017. jan. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy van-e Isten, vagy túlvilág. Min változtat egyik, vagy másik lehetőség?
2017. jan. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg Hawkingnak igazavan bebizonyítható ,hogy nincs isten és túlvilág.

És felmérheded a' válaszom alapján hány százalékban vallásosak akik itt vannak a' válasz értékelés alapján .

Ha monjuk 50% a fele hívő ,mert az tuti lepontoz .

Bár Steven Hawking arról nem beszélt az idegenek főldre látogatásairól pedig egyértelmű !

"Hinni az UFO-kban " nem hit kérdése ,hinni a templomban kell !

Ez tény én láttam őket harcoltam velük ! Egy macskát Határtetőn feldarabóltak(Félbe vágva, kibelezve, szervek kiszedve,szek kivájva ,a nyelve nem volt meg, fogak úgy szintén nem volt szép látvány!) és másnaptól az enyémet sem láttam többet . A tetem eltünt addigra .

Kis mocskok nem vehetik el a bolygonkat .

2017. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*szemek kivágva
2017. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a másik Hókinszos kérdést is te írtad. Nem kell félni. Nézd meg ezt is: https://www.youtube.com/watch?v=Z-5xxXcL2v0&t=2821s
2017. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha hiszel a mennyországban,akkor térj meg Jézushoz ,menj el egy hitgyülekezetre és megérted ;)
2017. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Álmodban ha meghalsz, felèbredsz.
2017. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miféle másik kérdésemet írtam??
2017. jan. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!