Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírok, vajon létez (tek) nek?

Vámpírok, vajon létez (tek) nek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok Alkonyat fan... rendes vámpír rajongó vagyok. A kérdés,hogy léteztek vagy léteznek e?


Évezredekkel előtt is tettek róluk említést.


2010. júl. 14. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A vámpír az egy régi betegség a tünetei,hogy napra érzékeny a bőre az embernek és olyan ásványi anyag, vagy vitamin hiányzik a szervezetéből,amit nem tudott beszerezni,de az emberi vérben meg van és volt,hogy egy ilyen beteg ember valakinek kiszívta a vérét és persze a hegyes foga az ínysorvadás volt az is az egyik tünete volt a ennek a betegségnek:)
2010. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bocs elég hülyén írtam le:D

de remélem érted,szal ha ínysorvadása volt,akkor jobban látszottak a fogai,vagy is hegyesnek tűntek:)és a bőre fehér volt,mert nem tudott napra menni.stb stb:D

2010. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt is bele akartam tenni a kérdésbe, erről a betegségről tudok.
2010. júl. 14. 14:12
 4/16 anonim válasza:
100%

ha nagyon érdekelnek a vámpírok, érdemes megvenned a - Vámpírok! Vámpírok! - című könyvet. én is hasonló cipőben járok, minden érdekel velük kapcsolatban, és ez a könyv nagyon bejött. különböző országok legendái, hiedelmei is helyet kaptak benne, meg orvosi jelentések, történetek.

érdekes :)

2010. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
gyere, hajtsd ide a nyakad, kedvesem....
2010. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem valószínű, hogy léteztek/léteznek. Viszont jó történeti alapokon fantáziadús lények.
2010. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

de ha csak egy betegség volt, akkor honnan jönnek azok a hitelvek, hogy a vámpír: erős, sosem alszik, vagy csak koporsóban, elporlad a napon és hallhatatlan?

és hova tűnt ez a betegség a mai világban??

miért pont vámpíroknak nevezték őket??

azt állítjátok hogy a vámpír megnevezés valójában egy betegség?

amúgy nem hiszem, hogy léteznének, az nem a világunkba való volna

komolyan, ha rájönnél, hogy léteznek a világot már teljesen máshogy látnád, és azt hinnéd egy film forgatásán vagy éppen, minden megváltozna, ha valójában léteznének

nem???

és mivel itt az alkonyat stb... még azt is hinnénk, hogy jó fejek, mint ahogy Stephanie Meyer állítja, de talán nem is olyanok, hanem veszélyesek

de ismétlem, sztem ez nem valós, csak egy mítosz, mint a görög istenek, vagy a sárkányok

2010. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Pont kérni akartam, hogy valaki hatszázadjára is tegye fel ezt a kérdést. Nem léteztek soha. Az egész kiindulópontja egy román legenda (nem a Drakulás).
2010. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
miféle román legenda?
2010. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
régen szerették az emberek "ki színezni" a történeteket,na meg félelmükben, mindent máshogy látnak az emberek:D,ezért erősek,halhatatlanok a vámpírok;)
2010. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!