Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetek vámpír? KOMOLYAN!

Lehetek vámpír? KOMOLYAN!

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem! Múltkor is megharaptam barátomat és csak ittam a vérét! HELP!
2010. júl. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim válasza:
Én soha nem olvastam az ilyen vámpíros romatikus könyveket, mert nem szeretem.....én a kárhozottak életét akarom élni, kérem valaki írjon nekem privátot, hogy ha tudna segíteni. épp elég szörnyű az életem magamban és már öngyilkos is akartam lenni, de nem volt jó megoldás, nem siekrült. kérem, ha valaki tud segíteni, segítsen, hagy tartozzam a kárhozottakhoz.
2011. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim válasza:
23%
én is vámpír vagyok "vér fan"
2011. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

Ez előttem lévő előttinek: Ne akard. Ez nem jó se így se úgy. Az életed csak rosszabb lesz. És gondolj bele ( biztos) van egy családod aki téged (esetleg ha nem is úgy tűnik) szeretnek. Nem hiszem hogy nekik mind1 lenne hogy mi történik veled.

De ha ennyire szeretnéd, akarod tudni, vagy sajnálatot akarsz kelteni itt vannak a tippjeim.

Először is tűnj el. Szökj el otthonról egy kis pénzel némi étellel és egy takaróval. egy közeli erdőbe. Minden nap menj jó messzire. Esetleg vigyél magaddal egy térképet.

Telepedj le egy falu közelében lévő erdőbe és járj oda koldulni. Vagyis hajléktalan csöves leszel. Illetve csinálhatod azt amit akarsz. de ez nem jó úgyhogy én a helyedben nem próbálnám ki.


Elnézést hogy válaszoltam ágy válaszra csak szemenszúrt ez a borzalmas elhatározás. Egyébként én úgy gondolom hogy ezt csak poénból, vagánykodásból vagy sajnálat keltésként írtad.


Most jöjjön a kérdésre a válaszom:

Szögezzük ki: a vámpírokból egy két darab van a földön de ők sem vámpírok. A filmekben azt látjuk hogy van két agyaruk amikkel az emberek vérét szívják a vámpírok.

Ezt azért írták az írók mivel az ember fél, retteg, megijed az agyaraktól. Vannak sátánisták. Ezek 3 csoportba sorolhatóak. 1. Akik sátánista szimbólumokat hordanak magukon.(pl. Fejjel lefelé fordított pentagramma) 2. Csoportba tartozik az aki az Amerikai sátánista egyháznak a tagja. (pl.Marilyn Manson) Ezek azok az emberek akik megismerik magukat a sátáni bibliában és csatlakoztak az egyházhoz.

A 3. csoport ahova a "vámpírok" tartoznak ,azok azok az emberek akik képesek állat sőt emberáldozatokat hozni a sátánnak. Véres rituálékat tartanak .De ezek nem sátánisták. Egyébként rengetegen azt gondolják hogy a sátánisták a Sátánimádók. Ez hazugság ( állítják a sátánisták)Egyszerűen, mint említettem ezek azok az emberek akik magukra találtak a sátáni bibliában.

Ezeket a véres rituálékat csak az őrültek, bolondok tébojultak csinálnak. A sátánistaságról:

sátánista vallást 1969-ben kodifikálta az Amerikai Egyesült Államokban Anton Szandor LaVey a Sátáni Biblia című könyvében. LaVey három évvel korábban, 1966-ban alapította meg a Sátán Egyházát, ami azóta is aktív, és sok szempontból teljesen rendhagyóan működő vallási szervezet.


A Sátán Egyházának szokatlan jellemzői közül néhány ízelítőül:


Egyházi intézmény mivolta ellenére is adót fizet és semmilyen állami támogatást nem fogad el.törvényesen bejegyzett és államilag elismert egyházi intézmény mivolta ellenére is adót fizet és semmilyen állami támogatást nem fogad el;

tagjaitól az egyszeri regisztrációs díjon felül anyagi vagy más természetű hozzájárulást nem kér;

nem emeltet közös „istentiszteleti” célra szánt épületeket sem;

nem végez hittérítő tevékenységet;

valódi meritokráciaként tagjait valóságos eredményeik alapján ismeri el.

A Sátán Egyházának megalakulása előtt a sátánizmus nem létezett szervezett vallásként. Noha az emberiség története során állandó gyakorlat volt az aktuális ellenségeket az egyetemes gonosz – az ábrahámita kultúrákban Sátán – nevével diszkreditálni, a legtöbb közös jellemző, amit az így gyalázottakról elmondhatunk, az, hogy önelégült, álszent emberek gyűlölték őket.


Másrészt egyik kommentednél röhögtem el magam.

Ezek szerint csak egy blog miatt tetted fel a kérdést? :)


(Elnézést hogy ismételten megszegtem egy szabályt de nem láttam értelmesnek erre új kérdést indítani

/Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!/)

2011. máj. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:

Valamint a vérivással kapcsolatban:

Nem tud vérből élni egy ember. Nagyon alacsony az energiatartalma és ráadásul a vérplazma eléggé eltelíti a gyomrod.

2011. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim válasza:
Én is feltettem már magamnak ezt a kérdést és IGEN szeretnék ember nyakából vért szívni de nem tudom hogy lehetnék vámpír
2011. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim válasza:
én is szeretem a vámpírokat..igazi vámpír függő vagyok..és nem olyan aki itt cikiz téged ha gondolod írj rám szíwesen elbeszélgetek ilyen csajokkal. : lilla.14@windowslive.com (ez az msn címeme is)
2011. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim válasza:

Hmmm.. lehet túl sok alkonyatot néztél?

Komolyra fordítva a szót, nem.. Nem akarok általánosítani, de akik ilyet kérdeznek, általában alkonyat, vámpírnaplók vagy akármilyen más hasonló borzadáj hatására teszik azt... A vámpírok először is nem olyanok, mint pl a Twilightban, egy kicsit sem olyanok, de még szegény öreg Dracula bácsi se nagyon közelítette meg. Az igazság az, hogy ha rákeresel Wikipédián, láthatod, hogy a vámpír egy denevérfajta, tahát állat, ami azt jelenti, hogy kb. olyan 6000 évet kell várnod arra, hogy a technika odáig fejlődjön, hogy át tudj változni állattá. De amint ez bekövetkezik, igen. Egyelőre viszont be kell érned annyival, hogy fehérre fested a bőröd, beveszel a szádba egy 200 FT-os TESCO-s játék vámpírfogat és elkezdesz romantikázni az emberekkel, mint egy igazi vérbeli vámpír.. Tippek: A vérfarkasok elleni gyűlölet rasszizmus... Igyál paradicsomlevet. Sokat.

2011. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
van egy ritka betegség : Porfiria ez ilyen napra érzékeny bőr nincs meg az a vitamin a véredbe ami másokéban van és kiszivod a vérüket
2011. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim válasza:
Kedves válaszoló, köszi az aggodalmat, de egy kedves "ifjú úr" segített nekem, így ha nem hiszed el, kérnék egy lakás címet, szívesen meglátogatlak estet tájt, úgy is éhes vagyok.
2011. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 milili válasza:

1.lépés:hegyezd ki a szemfogaid.

2.lépés:szívd ki az egyik unokatesód vérét.


ennyire egyszerű.

2011. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!