Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy szellemmel éltem együtt,lá...

Egy szellemmel éltem együtt,láttam is! Mit akarhatott tőlem?

Figyelt kérdés

Előre is kérem,hogy aki nem hisz az ilyesmikben,inkább ne is válaszoljon,nem kamu és bolond sem vagyok.Két éve elköltöztem a lakásból,ahol a paranormális eseményeket tapasztaltam,de azóta sem hagynak nyugodni a történtek.

Modern lakásban laktunk,a beköltözésünkkor nem történt semmi fura,hónapokkal később viszont elkezdtek eltünedezni az én és a bátyám holmijai,majd napokkal később a legváratlanabb helyeken bukkantak fel.Volt például,hogy az mp3 lejátszóm tűnt el,mindenhol kerestem,az ágyam alatt 5x is megnéztem alaposan,majd egy hét után,takarításkor mégis az ágyam alatt találtam meg,pedig mint mondtam,többször kerestem ott.A bátyámnak valami kábele tűnt el,majd közvetlen egy áramszünet után a küszöbén találta meg.Apropó,áramszünetek:rendszeresen áramszünetek voltak,amik egyedül a mi lakrészünket érintette,és ilyenkor a számítógépem hangos,groteszk zajokat hallatott.

Akkor bizonyosodtam meg a létezéséről,mikor egy este az ágyamban feküdtem,telefonoztam,majd az az érzésem támadt,hogy figyelnek.Mikor felemeltem a fejem,nem láttam semmit,de hallottam,hogy valaki végigtrappol a szobámon (nem a padló recsegett,döngő LÉPÉSEK voltak),majd az ablakomhoz érve vadul kopogtatni kezdte azt.Másik alkalomkor szintén az ágyamban éreztem,hogy figyel valaki,majd a nyakamon egy ponton kellemetlen,hideg,szinte szúrós bizsergést éreztem.A helyén egy sötétbarna folt keletkezett,ami hetekig nem tűnt el.

És most következik a legijesztőbb: Egy éjjel,éjfél után valamennyivel átsétáltam a nappalin a szobám irányába,a félhomályban láttam a tükörképem,mivel előttem egy szekrénysor volt,amikre teljes alakú tükrök voltak szerelve.Ahogy sétáltam a szekrények felé,észrevettem,hogy egy nyúlánk,narancssárga fényű alak sétál mellettem,nem is sétál;inkább siklik a talpa padló fölött pár centiméterrel.Görnyedt volt,de fiatalnak tűnt,bár nem láttam a vonásait,csak az alakját.Ijedtemben megtorpantam,de ő továbbment,a tükrökből láttam,hogy a konyha felé fordult,majd eltűnt. Ezek után még egyszer láttam,bár csak a lábait,az előszobában narancssárga talpnyomok elsétáltak el.Egyszer az anyám is látta a lábnyomokat,ő is az előszobában.

Sok mindent mesélhetnék még,de már így is hosszúra nyúlt a kérdés,ha érdekel valakit,beszámolhatok a többi történésről is.A családban nekem adta magasan a legtöbb jelet,de miért,mit akarhatott tőlem?Illetve van jelentése annak,hogy narancs színe volt? Lehet,hogy bántani próbált?

Köszönöm előre is a válaszokat!

20/L



2020. jún. 27. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Nekem leírhatod a továbbiakst, nagyon kíváncsi vagyok. Hát, ez elég para. Ami a nyakaddal történt, abból arra következtetek, hogy nem túl barátságos szándékú. Ki lakott ott előttetek, van valami nagyon rossz múltja a háznak?

Talán azért látod te, mert lehet, te vagy legfogékonyabb az ilyen jelenségek észlelésére.

A narancssárga színt nem értem, ilyenről még nem hallottam. Én kékes árnyalatú, kék "aurájú" vagy zöldes foszforeszkáló fénnyel körbevett alakokat láttam eddig csak. De ezt is csak olyanoknál, akik éjjel, sötétben jelentek meg.

2020. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez tényleg elég rémisztő ...Én is elég kíváncsi vagyok a részletekre,szóval örülnékha leírnád nekem :) Nem sokat tudok hozzátenni az előzőhöz,csak annyi,hogy ha beszélsz hozzá,vagy megindulsz felé,arra reagál ? Vagy ezt még nem próbáltad ki ?
2020. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat,írok nektek privátot:)

Kedves utolsó,volt,hogy megszólítottam,kérdéseket tettem fel neki,és kértem,adjon valami jelet,de akkor makacsul hallgatott,nem válaszolt.Nem mertem sose odamenni hozzá egyetlen alkalom kivételével,azt mindjárt megírom.

2020. jún. 27. 20:54
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Számítógép egyébként képes groteszk hangokat kiadni, mikor áramszünet után újra indul. Miénk is "morog", mikor áramszünet miatt, vagy vihar miatt ki volt kapcsolva és utána újra áramot kap.
2020. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm a válaszod!Gondoltam,hogy erre talán lehet valami értelmes magyarázatot találni,bár az még mindig fura nekem,hogy olyan gyakran voltak áramszünetek,pláne,hogy csak a mi lakrészünkön.
2020. jún. 27. 21:18
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos okozhat áramszünetet.
2020. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is leírhatod a többi eseményt, nagyon kíváncsi vagyok.

Szerintem amúgy nem bántó szándékú volt, talán csak itt ragadt és üzenni akart, de nem tudott rendesen, vagy nem tudom.

Mondjuk érdekelne, hogy hogy tudsz ezek után éjjelente aludni...

2020. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7 írtam privátot. Sokáig nem is bírtam aludni,de szerencsére a mostani lakásunkban nem zaklat semmi:) Bár mai napig nyomasztanak néha ezek az események.
2020. jún. 27. 22:01
 9/24 anonim válasza:
93%
Szia, én is kíváncsi lennék a továbbiakra ez elég para. Neharagudj de tanácsot nem nagyon tudok adni max annyit hogy hívj olyat aki ezzel foglakozik és űzze el. Sok szerencsét!
2020. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Írj nyugodtan privátot nekem is. Jómagam poltergeist jelenségre tipoelek így elsőre

.

2020. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!