Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt hiszem egy vámpírt ismerte...

Azt hiszem egy vámpírt ismertem meg.Van mitől félnem?Ez nem lehet igaz.

Figyelt kérdés

Hiába néznek hülyének,teljesen bíztos vagyok benne.Senki nem hisz nekem,azt hiszik zakkant vagyok.

Azt hiszem,hogy megismertem egy vámpírt.18 éves vagyok,és erdélyben élek.

A temetőben találkoztam vele,ott kezdtünk ismerkedni.Még soha nem láttam,pedig nem nagy a város.

Egy korai reggel sétáltam az erdőben,amikor ismét találkoztam vele.Nagyon furcsa volt a viselkedése,és minnél hamarabb le akart rázni.Éppen csak köszöntünk egymásnak,és elmondta,hogy csak futni jött ki.Ezután kezdődtek a kiábrándító események.Akárhova mentem mindíg találkoztam egy fekete hollóval.Utánanéztem,és valóban kötődnek a természetfeletti lényekhez.

Egy buliból hazafele jöttem,és egy ember a hátamba szúrt egy kést.Én nem is tudtam,hogy mi történik,elvette a pénztárcám,a telefonomat.Én ott haldokoltam az aszfalton ami mellett volt a fenyőerdő.A különös ismerősöm,akinek nyílván nem írom le a nevét,odajött és bevitt az erdőbe.Én már alíg voltam eszméletemnél.Másnap nála ébredtem,és semmi bajom nem volt.A telefonom meg a pénzem az asztalon.Nem drogoztam,és nem is voltam nagyon részeg,mindenre tisztán emlékszem.De ezt nem mondtam el neki.Ezek után mit gondoljak?Ha rájön,hogy tudom a titkát mi fog történni?Tudom tudom,mindenki azt fogja hinni,hogy ezt csak kitalálom,és,hogy vámpírnaplók meg alkonyat szerelmes vagyok.Nem is láttam ezt a két sorozatot,csak egyetlen évadot.Nem vagyok zakkant sem,ez a színtiszta igazság.Egy kicsit azomban tényleg összezavarodtam.Segítsetek!Ez nem lehet igaz.Van rá más magyarázatotok?Volt ilyen tapasztalatotok?



2020. júl. 27. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Leszúrnak késsel és sebesülés nélkül térsz magadhoz, aztán ezek után aggódik, hogy "tudod a titkát"? Érdekes. Pedig ez nekem tényleg tinifantasy logikának tűnik. A temetős találkozók: Buffy a vámpírok réme. De abban legalább a vámpírok megölik az embereket és nem megmentik őket.

Vagy lehet ez a vámpír olyan, mint Angel, akit megátkoztak és most lelke van és szenved az elkövetett emberölések miatt. Semmiképpen se szexelj vele, mert akkor újra elveszti a lelkét és meggyilkol.


De ha olyan, mint az alkonyat, akkor a Volturi miatt kell aggódnod, mert ha megtudják, hogy te megtudtad, akkor kinyírnak. Erre te ide kiírod a kérdést. Mindjárt megy érted a küldöttség Olaszországból.

2020. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem fogok lefeküdni vele,hiszen mindketten pasik vagyunk.

Amúgy meg nem egy fantasy sorozat alapján fogom ezt eldönteni.

Ettől függetlenűl köszi a választ!

Való életben volt valakinek ilyen tapasztalata?

2020. júl. 27. 14:51
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Uhm...nem én akartam ezt megosztani veled, de két pasi is le szokott feküdni egymással, ha vonzódnak egymáshoz (homoszexualitás, biszexualitás, pánszexualitás).

Ha fantasy sztorit találsz ki, akkor ne várj rá jobb megoldást. Amilyen a kérdés, olyan a válasz.

2020. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de ez a story elég valószínűtlen.

Ha, "leszúrtak" akkor annak a nyoma, sebe ott kell lennie a hátadon. Valószínűleg belekeverhettek valamit az italodba. És csak részegségedben össze estél az utcán. Vannak olyan emberek, akik ezek ellenére és emlékeznek részletekre.

2020. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Vámpírok nem léteznek tehát ne aggódj. Inkább nőj ki a mesékből mert csak lejáratod magad a barátaid/családod előtt ha ilyen hülyeségeket hiszel.

Vagy szerinted a mikulás meg a fogtündér is valós?

2020. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

De hát miért nem kérdezed meg tőle?!


Amúgy szerintem nincs okod félni tőle, különben már nem élnél....

2020. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Állj le a droggal barátom....
2020. júl. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Persze, temető, holló erdő. Vagyis vámpírnaplók....
2020. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Szipàkoljad kifele a vàmpìros nyeles tojàst.

Dugj a vègbelèbe fokhagymàt.

Kìnald fel neki a kloàkàdat es egy òvatlan pillanatban nyomj fel neki egy gerezd fokhagymàt.

2020. aug. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
Szia feltudod velem venni a kapcsolatot Facebookon Angéla Csóka néven vagyok fent a legelső profil. Paranormális dolgokkal foglalkozom
2020. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!