Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Őszintén, ti hisztek a szellem...

Őszintén, ti hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a kérdés mert mindenkinek más erről a véleménye.
2020. okt. 9. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Én őszintén nem hiszek benne, de abban igen, hogy lesz olyan, aki szerint én mégis csak hiszek a szellemekben, és roppant szellemesen pirosat fog nyomni.
2020. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Engem az érdekel ki tapasztalta a jelenlétüket és hogyan.
2020. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
És igazam lett! Mások jobban tudják, miben hiszek.
2020. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Én hiszek, szerintem járnak közöttünk nem hús-vér lények.
2020. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Őszintén, nem.

Kitaláció az egész, és jól megélnek ebből sokan.

Persze, aki akar az hisz benne, de én konkrétan hülyét kapok, ha valaki az elhunyt rokonával beszél, meg hasonlók.

2020. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2020. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Én hiszek és tapasztalatom is volt sok.
2020. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Oranygyalban igen .

Tapasztaltam.

2020. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen itt gyakorin, általában úgy megy ha valakivel nem érünk egyet azt lepontozzuk. (én nem szoktam ilyet) Nem haszontalan a válasza és a kérdésre is válaszolt de mi az hogy ő nem hisz... Szörnyű akkor lepontozom. Viccet félre téve.

Felpontoztalak legalább igy a zöldbe vagy.

Amúgy én hiszek. Hogy miért? Nem tudom, így könnyebb az eszemnek feldolgozni a halált. Ezt mondanám ha indokot kérnél. Egyébként saját tapasztalatom még nem volt (szerencsére! Be is sz@rtam volna sztem az tuti 😂)

2020. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Grimfox ***** válasza:
59%
Halott ember szellemével nem találkoztam, és nem is nagyon tudom beleilleszteni a világképembe, hogy a lélek huzamosabb ideig csak úgy bolyongjon. A kísértetek, fantomok más kérdés, de olyanokkal sem találkoztam még. Olyan dolgokkal már igen, amik sohasem voltak emberek. Eleve kezdettől fogva szellemként léteztek, és még csak nem is hasonlítanak az emberre. Sokszor semmire, ami emberi.
2020. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!