Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Attól lehet szellem a családi...

Attól lehet szellem a családi hazunkban hogy én sosem tapasztaltam erre utaló jeleket?

Figyelt kérdés
Pl hogy hirtelen hideg lesz meg stb. Ezeket sosem tapasztaltam. Attól még lehetnek itt szellemek? Mit gondoltok? Nem volt más tulajdonosa ennek a háznak sosem.

2021. jún. 7. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Az ezotéria szerint a lelkek/szellemek képesek vándorolni azaz bármikor random becsatlakozni valakihez, de ugyanilyen hirtelen eltünni is.

A hirtelen hideg/meleg váltakozását nem mondanám szellem jelnek, mert ugye ehhez energia leadásnak vagy felvételnek kell történie, de ha random meg is történik akkor sem tapasztalt semmi láthatót, aminek pedig kellene lennie. Energia átalakulás miatt.

Sokkal inkább mondanám a falak anyagának/típusának vagy a belmagasságnak a hirtelen hömérséglet változást. Mivel általába a meleg felfele száll, így nem ártana megnézni a mennyezet közelébe a hőérzetet.

Illetve nem, nem hiszek a szellemekben, de pár logikai bukfencet azért tegyünk tisztába.

2021. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Grimfox ***** válasza:
77%
Halott ember kísértete nem nagyon lehet ott, ha a házban, vagy a telken nem halt meg senki. Avagy ha van antik tárgyad, aminek a tulajdonosa eséllyel hagyott hátra árnyalakot. A halottak árnyalakjait általában észleled valamilyen módon. Ha nem egy halott szelleméről van szó, hanem valamiről, ami eleve szellemként létezik, abból bármikor lehet a közeledben. Nem fogod észrevenni, mert nem okoz észlelhető jelenségeket.
2021. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szellem és kísértetek semmi képpen nem lehetnek. Ha elozoleg vagy valaki kotodik a helyhez pl. mar lakott ott valaki elotted vagy réges régen és valami lenyomatot hagyott ott lehet az pozitiv vagy negatív az még érzodhet kulonbozo hatásokkal viszont szellem maga már máshol van csak a lenyomat amit amíg ott élt hagyott maga után azt érezheted
2021. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Én egy entitásra szavaznák
2021. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

"hogy hirtelen hideg lesz meg stb"

Anyád szellőztet.

2021. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezeket sosem tapasztaltam. Szöveg értés egyes.
2021. jún. 9. 18:27
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
szövegértés egy szó, egyes.
2021. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!