Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez egy Atlantiszi Óriás lehetett?

Ez egy Atlantiszi Óriás lehetett?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy az ősi időkben óriások éltek a Földön,a szkeptikusok ha másutt nem is, de a Bibliában biztosan olvasott róluk. Most úgy fest rábukkantak egyre, ráadásul jégbe fagyva


Sok mendemonda, legenda, és mítosz említi az egykor a Földön élő óriási emberszerű lényeket. Vesztüket végül az okozta, hogy a folyamatos egymás közti háborúskodás hatására kevesen maradtak. Ráadásul éppen abban az időben kezdték az emberek benépesíteni a kontinenseket. Az óriások előszeretettel csemegéztek emberhúst, így az egyre sokasodó ősi törzsek egyszerűen levadászták a megmaradt óriásokat. Persze mindet nem tudták, így bizonyára maradt néhány a világ különböző isten háta mögötti helyein. Persze mára már azok is elpusztultak.


Most úgy fest, hála a műholdak fürkész tekintetének, felfedeztek egy 20 méteres példányt az Antarktisz jegébe fagyva. A globális olvadás apránként felszínre hozza az évezredes jégtakarók titkait is. A furcsa, emberi alakzatot a Google Earth térképen vették észre 2020. július 28-án. Koordináták: 72 ° 32’26.35 “D 31 ° 19’17.86” K. Kis keresgélés után a Google Maps-on is megtaláltuk, bár ott nem olyan jó a felvételek felbontása…


A felfedező szerint a “hulla” közelében egy hatalmas barlangnyílás is látható, ami alighanem a lakhelye lehetett egykor, vagy a bejárata egy ősi földalatti településnek. A Google vonalzója szerint a humanoid alak 20 méter, a barlang bejárata pedig 22 méter magas. Úgy tűnik, hogy összeillenek. Ezt a fényképet egy műhold készítette, így nem elfogult azzal, amit lát, egyszerűen csak rögzíti.


[link]



2021. szept. 27. 14:39
A kérdező szavazást indított:
Atlantiszi
Csak egy földönkívüli
Akkor ilyen hatalmasok voltak az átlagemberek
Nem is tudom
14 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Ez semmi, mivel össz-vissz ez a műholdfotó nem bizonyíték.
2021. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%

1-es!

Pont az ilyen magadfajták még azt hiszik el, ha este elmennek értük sugározzák fel az űrhajóba, és azt hinnétek csak álom.

Utána másnap az orvosi beavatkozások helyére, ahol a kísérleteket vizsgálatokat végezték rajtatok, meg hogy nem tudjátok hogyan keletkeztek a sebek.Ha meg előttetek szállna le egy UFO, azt meg direkt észrevenni sem akarnátok, mert nem férne bele az eddig a tudósok által, a pici agyatokba vetített világképbe.

2021. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kettes!

Szerintem én téged nem minősítettelek, sőt egy ufóhívőt sem az állításommal. Ha így érzed azt magadban gondold át miért lehet. Egy tényszerű megállapítást tettem. Én nem ítélek egyből, egy bizonyíték alapján. Ennyi.

Ha majd előttem száll le az űrhajó, akkor majd én fogom tudni mi lesz, nem egy random hozzászóló a gyakoriról.

Köszi a megértést!

2021. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Britis mizeumban van is kiállitva egy oriás csontváz.

A valasz meg egyik sem.

2021. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Van óriás csontváz múzeumban kiállítva
2021. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy szikla
2021. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Voltam a British Museumban, hihetetlen, hogy az ember élőben megtudja nézni azt a csontvázat.

Már konkrétan nem tudom mi van odaírva hozzá, de valami a régi civilizációk és óriások szövegkörnyezetből rémlik valami.

2021. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Atlantiszon nem éltek óriások szerintem.
2021. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 SZücsöm ***** válasza:
93%
7 Valószínűleg rosszul rémlik és helyette egy 18. századi Ír férfiról szól a kiírás.
2021. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen magas ember nem elhet mert anatomiailag keptelen lenne ra

A 2m feletti embereknek is minden bajuk van faj a labuk, hatuk hat még egy 20m magas embernek mifele bajai lehetnek

2021. szept. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!