Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Néha szoktam a szemem sarkában...

Néha szoktam a szemem sarkában árnyakat látni, ez minek a jele?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy nem vagyok skizofrén, sem drogfogyasztó (akkor nagyon megérthető lenne hogy tapasztalok ilyesmit)


Azt vettem észre kb pár hete hogy néha látok a szemem sarkában vagy futólag ilyen árnyakat


Az első ilyen akkor volt amikor kanyarodtam be az utcánkba és azt láttam hogy a kertünkbe gyorsan belebeg a föld felett kb fél méterrel egy emberméretű fekete ovális alakú paca és aztan a sötét kertben el is tűnt.


Ma mentem az utcán és a szemem sarkába mintha bevillant volna egy alak és olyan volt mint egy fekete kalapos ember egy pillanatra ( tudom miaz, eléggé félek is tőle )

És csak utólag esett le hogy olyan alakja volt teljesen :////


Konkrétan megfoghatóan nem látom ezeket csak így egy pillanatra de az sem olyan konkrét mint amikor valami áll előtted és nézed , tudomást veszel róla stb


Mi lehet ez?


Lehet hogy valami új mentális betegségem lett vagy pedig mire kell gondolni?


25/n



2021. nov. 26. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de mostanábban én is ilyen árnyakat láttok, csak én egy fekete kapucnis embert, pl tegnap én meg a tesom mentunk boltba, gyalog, es picit mar sötétebb volt, majd elmentunk ugye a házak mellet, es látszott az árnyékunk, de én a hátam mogott lattam egy fekete kapucnis embert, hátra néztem, de senki nem volt ott, ez kb velem 3 napja van.
2021. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy 20-assal idősebb lennél, akkor üvegtesti homályra gyanakodnék. De így passz.
2021. nov. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Én azért elmondom, hogy esténként fekete kapucnis pulcsiban járom az utcákat. Többen hitték már azt, hogy követem őket pedig csak a napi portyámat járom.
2021. nov. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan kérdés pár hete, hogy normális-e ha az illető retteg-e csak a fekete kalapos embertől. 25/n Szilvi volt a végére írva. Nem te kérdezted? Még mindig rettegsz?
2021. nov. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

... normális-e ha az illető nagyon retteg a kalapos embertől... Bocs.

#4

2021. nov. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én baseball sapkás embereket látok mindenhol.
2021. nov. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az agy néha vicces dolgokat művel.

Én horror filmek után szoktam árnyakat "látni".

Általában csak nevetek a horror filmeken is így ennek se tulajdonítok túl sokat.

Csak vicceskedik az agyam.

2021. nov. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Néha nekem is szokott ilyen lenni.


Például egyik este az ágyamban telefonoztam majd véletlen bekapcsoltam a zseblámbát a telefonomon. Ugye bevilágította a vél szobát majd látom hogy a polcomnál van valami fekete. Gondoltam biztos az agyam játszik velem de láttam hogy nem ment rajta a fény keresztül, és elkezdett eltűnni gyorsan pár másodperc alatt eltűnt

2021. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez kamu az nem így megy.


Én pl simán csak néztem a tv-t sötétben. Azt vettem észre hogy mintha a szekrény tetején valami árny elkezdene felkúszni a falra/plafonra.

De amikor odanéztem mindig eltűnt, vagyis én is csak a szemem sarkából láttam.

Utána viszont direkt nem néztem oda és felmászott teljesen a plafonra, a szoba fele már teljesen fekete volt.

Ezen a ponton már hiába nézelődtem mert nem tűnt el...

2021. nov. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
4 én voltam csak azt a profilt le tiltották
2021. nov. 27. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!