Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézés közben, miután...

Szellemidézés közben, miután gyújtottam gyertyát, milyen szöveget mormoljak hogy sikeres legyen?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 04:41
1 2
 11/16 Grimfox ***** válasza:
Ez csak akkor lenne igaz, ha érvényesek lennének rá a hagyományos fizika törvényei. De nem igazak, még akkor sem, amikor az ember számára valamilyen módon láthatóvá válik.
2022. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, a tűzzel játszik! Ha sikerül, annak nagyon rossz következményei lehetnek. Egyáltalán nem biztos, hogy jönni fog, akit hívni fog, de jöhet olyan, akit nem hívott, de jönni akar, egy ártó, rossz lélek, egy démon. Ilyesmit hozzáértők, többen (csoportban végeznek, kellő energiaszinten, tehát betegen, legyengülve még ők sem), mert a démonokat vissza kell tartaniuk. Nem véletlen, hogy a szellemi világgal kapcsolatba lépők kimerültek egy ilyen kapcsolatfelvétel után. Nekem egy hozzáértő meg akarta ezt tenni bizonyos okokból, (egy másik földrészen), de idő kellett volna, hogy megszervezze. Ő hetedmagával tudta volna ezt megcsinálni. (Amúgy, az illető nem gonosz. :))
2022. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 hát persze... és mennyiért csinálta volna meg neked hetedmagával :) XD
2022. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

#10

Einstein anyag-energia összefüggés-törvényére.

.

Ha másvilági lény a mi négydimenziós világunkban (3 tér- + az idő) megjelenik, tetszik!nem tetszik a mi világunk törvényei vonatkoznak rá is!

Ha nem így lenne a mi és az ő világa is borulna.

2022. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
13-as, sajnos számítottam a tipikus, magyar mentalitás megnyilvánulására.. Ingyen csinálta volna, nem pénzért, nem ajándékért. (Sajnos, nem volt elég időm, nem tudtam ottmaradni, míg összegyűjti a segítőit.) Ez a képesség ott adomány és ezt az adományt mások segítésére kell használni. Ez az ő erkölcsük. Nem mindent pénzben mérnek, ahogy az már a magyarok többségét megfertőzte. Ez velem történt, így volt és ön nem tudja miről mondott véleményt. Nem pontgyűjtésért vagyok itt ezért remélem, hogy a kérdezőnek tudtam segíteni!
2022. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Grimfox ***** válasza:
14, feltételezed, hogy az ő világa, és a mi világunk két külön világ. Ha ez így lenne, már az élőlények létezése borítaná mindkét világot, mivel amennyire tudni lehet, valamilyen léptékben minden ami él, rendelkezik testi formával, és szellemmel. Ha csak az ember rendelkezik is ilyennel, már az borítana mindent. Ugyanannak a világnak a része, mint bármi más, amit képesek vagyunk valamilyen formában tapasztalni, csak olyan formában, amit a hagyományos, vagy az einsteini fizika nem magyaráz(és nem is próbál, mert nem feladata).
2022. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!