Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valakinek régen ( vmikor)...

Valakinek régen ( vmikor) vagy mostanában megmagyarázhatatlan vagy furcsa élménye volt? Leírnátok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 21:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Én leírom az enyém: Kb. 3- 4 éve alvás közben arra ébredtem fel ,hogy megsimogatja valaki a karom. Nem álmodtam semmi ilyet, erre ébredtem meg. Felkapcsoltam a villanyt, de senki nem volt ott. Inkább jó, mint rossz érzés volt, és fura.
2022. aug. 26. 21:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Uh, 5-7 évesen láttam egy arcot az égen. Egy kicsit olyan volt, mintha sok kisebb felhőből állna össze (puzzle szerűen), de ugyanakkor ha elég ideig nézted, akkor feltűnhetett, hogy nem felhő, mert azok felett lebegett vagy repült. Olyan fémes hatást keltett, de mégis természetesnek tűnt. Szigorú vonásai voltak és engem nézett. Aztán eltűnt végleg a felhők felett/mögött.


16 vagy 17 egy klasszikus árnyékembert (?) láttam és érzetem, azt hiszem. A karjában tartott és úgy vitt valahova megmutatni valamit, de aztán az ágyamban ébredtem. Nem féltem közben, inkább azt éreztem, hogy biztonságban vagyok.


Idén pedig egy kígyót láttam szárnyakkal, ami felém lebegett. Azt hiszem ez volt a legfurcsább alvásparalízises élményem (?). Elég lassú volt és áttetsző és más lények jelen voltak, amik elbújtak előle vagy az én tekintetem elől.


Persze voltak más élményeim is, de már nem mindenre emlékszem sajna.


Egy kellemetlen is azért bevésődött eléggé, mert akkor olyan érzésem volt, hogy valaki harapdál. Lefeküdt mellém és én iszonyodtam tőle, de beleharapott a nyakamba és a fülembe is. Egyáltalán nem szerettem volna, hogy ott legyen. De ez egy albérletben történt pár éve és mióta nem alszom ott, azóta nem volt ilyen lidércnyomásom.

2022. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pár ilyen élményem:

1. Gyerekkoromban gyakran hallottam hogy valaki a nevemen szólít. Nagyon gyakori volt, főleg nappal. Hogyha körülnéztem nem volt ott senki, hogy ha megkérdeztem a családtagokat azt mondták ők nem szólítottak.

2.Szintén gyerekként csukott szemmel gyakran láttam kavargó színeket és formákat. Ez még mái napig megmaradt, igaz hogy most már a lila szín az egyetlen amit látok, mást nem. Néha bevillannak különböző képek 1-2 másodpercre, kétszer láttam arcokat ami nagyon megmaradt (Egy szőke, kék szemű nő arca, enyhén mosolygott).

3.Gyerekként nagyon gyakran volt alvásparalízísem, bár ez nem hiszem hogy paranormális lenne. Szerencsére ezt már bőven kinőttem, nagyon negatív élmény volt.

4.Még annó kamaszkoromban egyszer volt olyan hogy lefeküdtem aludni, és valaki szó szerint belesuttogott a fülembe, még a levegőt is éreztem. Nem tudom milyen nyelven beszélt, de nagyon beszartam akkor :D A legrosszabb az egészben hogy a lefekvésem után vagy 10 másodperccel történt az egész, még azt sem mondhatom rá hogy félálomban voltam. Ezután meg két napig úgy aludtam hogy volt valaki az ágyamon. Nem láttam semmit, de éreztem hogy valaki ül az ágy lábánál. Furcsamód ettől meg nem ijjedtem meg, de a suttogás ritka borzalmas volt.

5.Egyszer volt olyan hogy lefeküdtem pihenni, egy 10-15 percet akartam relaxálni, mert utána menni akartam valahova. Én meg elég hamar elkezdtem elaludni, és félálomban hallottam hogy valaki nagyon határozottan a nevemet mondja. Még szerencse hogy felkeltett, nem késtem el végül.

6.Néha nagy ritkán úgy érzem mintha "hozzám érnének", elég furcsa így leírni. Olyan mint amikor fizikailag megérentenek, de sokkal tompább, meg furcsább. Egyszer volt olyan hogy megsimogatták a fejem, párszor meg "leszúrtak", teljesen olyan érzés volt mintha valami hosszú cuccal keresztül szúrták volna a mellkasom. Fizikai értelemben teljesen rendben voltam persze.

7. Nem hiszem hogy ez paranormális élménynek számít, de néha színes és enyhén ragyogó körvonalakat látok a tárgyak/emberek körül. Általában egy vékony aranyszínű körvonal az embereknél, de nem mindig folyamatos. Volt olyan akinél pl. a háta felső részénél nem láttam körvonalat, mintha lyukas lett volna. Egy embernél meg a feje körül nem volt körvonal, mindenhol máshol volt, csak ott nem. Mondjuk ez lehet hogy inkább egészségügyi vonatkoztatású, mert elég pocsék a szemem :)

2022. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, számít-e, de kiskoromban ha becsuktam a szemem, rendszerint megmaradt a szemhéjam mögött a világ képe, élénkebb színekben. Az utolsó részletekig "láttam" mindent csukott szemmel is, csak más színben. Ma már legfeljebb elképzelni tudnám a szem becsukása előtti állapotot, de még csak nem is ilyen élénk a képzelőerőm.

Illetve kb 5 éves lehettem, amikor felkeltem, kinyitottam a szemem, és láttam, hogy egy tizenpáréves lány, az ágyam mellett guggol és gondolkozva, kicsit hunyorítva engem néz. Nem volt ijesztő, azt hiszem, olyasmi érzés volt, mintha ismerném, de erre már nem emlékszem pontosan, csak az arcára, testtartására

2022. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Darius- ***** válasza:
100%

Érdekes beszámolókról írtatok. Elolvastam az egészet.

Egy alkalommal láttam én is árnyékot/ kísértetet. Más is velem volt, így tudom igaz.

Miután apám meghalt (ekkor kicsi voltam, kb. 4 éves), ropogott a padló. Nem a hő miatt tágult ki a padló, lehetett hallani tisztán a lépteket és hogy halad előre. Anyám felgyújtotta a villanyt és nem volt semmi már.

Ezentúl voltak furcsa álmaim, de ez szokványos.

2022. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt már le írtam ide régebben. A párom ágya mellett állt egy arc nélküli, fekete csuklyás alak, de lehet hogy lebegett, nem tudom. Amikor észre vette hogy őt nézem, lassan felfelé, a mennyezet felé felszállt, közben szerte foszlott, mint egy sötét fűst. Nagyon nagyon megijedtem. Párom mélyen aludt. Azt éreztem, a párom veszélyben van. De hála istennek nem történt semmi rossz utána sem. Azóta kis lámpa mellett alszom, mert rettegek éjjel.
2022. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as, skizofrénia?
2022. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb tudomásom szerint nem rendelkezem semmilyen pszichiátriai betegséggel:) Illetve, ennél sokkal több tünetnek kellene fennállnia ahhoz hogy diagnosztizálhassanak, a hallucináció nem elég hozzá. De így hogy mondod lehet ez is egy lehetőség, tényleges skizofréniának nem nevezném, de valamilyen enyhébb pszichotikus állapotnak talán. Bár nem jellemzőek rám a klasszikus tünetek így sem:/
2022. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!