Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen félelmetes veletek...

Milyen félelmetes veletek megtörtént szellemes rémtörténeteitek vannak?

Figyelt kérdés
komoly válaszokat kérek ! nem hülye válaszokat
2010. szept. 25. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
94%
Velem már többször is volt olyan,hogy feküdtem az ágyban alvás előtt,és valaki fogdosta a lábam,pedig nem volt ott senki!!!Az ágy közelében sem!
2010. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:

normális választ kértem xĐ


de ez vicces volt xD

2010. szept. 25. 20:07
 3/67 anonim ***** válasza:
72%

Többször találkoztam idegen lényekkel és egyszer szellemmel is, (teljesen őszinte vagyok):


Az idegen lényekkel való találkozásaim:


1., 1995-96 (esetleg 97) körüli találkozás:


Egy őszi estén , amikor bementem a szobámba, egy kb. 1 méter átmérőjű, kb. 120 cm magasságban egyhelyben lebegő fénygömb jelent meg. Halk, búgó hangot adott ki. Fehéren világított. Hirtelen "elment" az áram. A következő emlékem az volt, hogy a földön fekszem. A fénygömb már nem volt ott, de a helyén egy kör alakú perzselődés volt látható.


2., 2003-as találkozás:


2003 július közepe környékén egy este nem tudtam elaludni, csak forgolódtam az ágyamban. Hajnali 2 óra körül egy kb. 2 méter magas, nagy fejű és nagy, fekete szemű lényt vettem észre tőlem kb. 4-5 méterre. Először azt hittem, hogy képzelődöm, de nem sokkal később elindult felém. Ekkor vettem észre, hogy három nagyon hosszú és vékony ujja van egy kézfején. Félelmemben bebújtam a takaró alá és Istenhez könyörögtem. Miután kibújtam alóla, még mindig ott volt, egy méterre az ágyamtól. Csak nézett, nem mondott semmit. Ezután hirtelen eltűnt.


A lény így nézett ki:


[link]



3., 2004-es találkozás:


Egyszer 2004 nyarán, kb. reggel 4:30 körül arra ébredtem, hogy a szoba másik végén egy ilyen lény áll:


[link]


Sajnos nem tudok valami jól rajzolni, de szinte teljesen így nézett ki. Az alsó testét nem figyeltem meg, mert a fejét és a felső testét néztem. Elég szomorúnak tűnt...

Kb. 175 cm magas volt és sötétbarna, fénylő bőrű. Félelmemben az előző "találkozáshoz" hasonlóan bebújtam a takaró alá. Kb. 3-4 percig remegtem alatta, majd miután kibújtam alóla, már nem volt ott.


4., szintén 2004-es találkozás:


Az előző találkozáshoz nagyon hasonlóan, szintén egy nyári reggelen,kb. 5-6 óra között arra ébredtem, hogy a szoba túlsó végén egy kb. 120 cm magas, nagyfejű, nagy, fekete szemű, szürkés-zöldes bőrű lény áll. Így nézett ki:


[link]


Majdnem ugyanúgy reagáltam rá, mint az előző esetnél.


Ezek voltak az eddigi találkozásaim.

Teljesen őszinte vagyok, nem találtam ki.


A negyedik "találkozásnak" van egy másik szemtanúja is.

(A másik szemtanú a testvérem. Gyorsan odahívtam.)


Szellemmel való találkozásom:


14 évvel ezelőtt, 3 éves koromban történt: Édesanyámmal sétáltam és az utca túlsó oldalán lévő egyik házzal szemben észrevettem egy kb. 40 év körüli férfit, aki sepregette a járdát, de közben sírt és kiabált. Meglepően gyorsan mozgott. Hirtelen félelem és szomorúság töltött el. Mutattam az anyukámnak, hogy ott egy "síró-rívó bácsi", de ő nem látta. Alacsony növésű, fekete hajú és bajszos volt. Ha jól emlékszem, kék farmernadrágot és kék-fehér csíkos pólót viselt.

Nem sokkal később részletesen elmondtam a szüleimnek, hogy hogy nézett ki.

Kiderült, hogy abban a házban-,ami előtt láttam a furcsán viselkedő embert(szerintem valószínűleg szellemet)-korábban lakott egy, a személyleírásommal teljesen megegyező férfi, aki autóbalesetben halt meg nem sokkal az eset előtt. Voltak gyermekei.

2010. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:

xD jól rajzolsz nagyon xD


de ajj :@

ha nem tud valaki normális választ adni az NE írjon ! nem a humorhoz írtam ki a kérdést :@

2010. szept. 25. 21:11
 5/67 anonim ***** válasza:
64%
Én normális választ adtam.
2010. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

ja..nagyon xD

ki az a hü**lye aki elhiszi? -.-

2010. szept. 25. 21:42
 7/67 anonim ***** válasza:
56%
Én csak a kérdésre válaszoltam. Minek kérdezted meg, hogy, ha úgysem hiszel el semmit? Gondolom, csak a provokálás volt a cél.
2010. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

nem..

de nem hiszem el hogy ilyenek jelentek meg -.-"

még direkt elpoénkodtad a rajzolást is !

azt hiszed hogy hülye vagyok mert hiszek a szellemekben és direkt azért írod, hogy kinevess engem,.

2010. szept. 25. 21:53
 9/67 anonim ***** válasza:
40%
Én is hiszek a szellemekben és az ufókban is, teljesen igazat írtam, a rajzot pedig nem poénkodtam el. Éppen, hogy azt hittem, hogy te NEM hiszel a szellemekben.
2010. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:

én ? hát akkor nem írtam volna, hogy komoly válaszokat kértem !

nem tudom , de amit leírtál eléggé szarkazmusnak hangzik.. vagy nem is tudom hogy mondjam..

pedig megláttam , hogy jó hosszút írtál, mondom végre, valami normális ember..


erre olvasom-olvasom.. és olyan érzésem lett, mintha csak hülyeségből írtad volna..miután megláttam a képeket már teljesen biztos voltam /vagyok benne hogy tényleg hülyének nézel engem !

2010. szept. 25. 22:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!