Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek vámpírok? Valaki az?...

Léteznek vámpírok? Valaki az? Normális válaszokat pls

Figyelt kérdés
Ti hisztek bennük?

2022. nov. 22. 19:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

"De igazolni nem tudom."

Miért van olyan érzésem, hogy ennyit elég lett volna írni.

2022. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Mert ha hiszel benne akkor fikcióból valóság lesz? Akkor én abban hiszek hogy enyém lesz holnaptól az Orbán bankszámlája..
2022. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem léteznek vámpírok. Ha nem itt, akkor talán valahol máshol és máskor.
2022. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%
Ja, Vámpírdenevérek vannak. Csilivili vérszívó szépfiúk csak filmben, könyvben, meg a bugyutácska tinilányok fejében.
2022. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%

Már megint egy tini párkapcsolatok/szórakozás témakörből idetévedt..


Ti sose fogytok el?

2022. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
33%
Én vámpír vagyok.
2022. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%

3 deci vérért megmondom.

De olyan kishitű vagy! Olyan szavazatilehetőség miért nincs, hogy én az vagyok?

Mert bizony én az vagyok. Nem mintha bárki elhinné a sztorimat, de azért dióhéjban leírom:

1472-ben születtem egy kis magyar felucskában, ami mára már egy város Zala megyében. Igen, itt a sötét Zalában születtem mátyás király jobbágya volt a megnevezésem. Akkoriban még más volt az élet. Egy török kereskedőnek adta ki magát az a vámpír, aki belőlem is vérszívót csinált. Kényszerhelyzet volt neki is és nekem is. Ez már Mátyás halála után történt, de még több évtizeddel a török invázió előtt. Tulajdonképpen ez így utólag egészen jól sikerült , mert volt egy hőse ennek a megyének, aki azért fel-fel lépett a törökök ellen és beállt a kanizsai Turi György szedett-vedett védő bandájába, amikor jött a török. Akkoriban még nem is vámpír volt a megnevezésünk, hanem egyzerüen lidércnek hívtak minket. A napfény bántotta a szemem, szinte megvakultam a napvilágban ezért inkább éjszakai szolgálatra osztottak be. mindegy, a török elfoglalta a Dunántúlt, de azért éjszakánként szemrebbenés nélkül haraptam át a betolakodók torkát. A fegyvereik nem értek sokat ellenem, igazából keleti csemegeként tekintettem rájuk. A török után a Monarchia idejében az osztrákokból csemegéztem. ,,ja, das ist eine gúte abendessen!" Mindig mondtam a vacsorámnak, mielőtt kiszívtam a vérit neki. Amúgy kénytelen voltam megölni ezeket a kajákat, mert a harapás után azok is vámpirrá lettek volna. Mesterem figyelmeztetett, hogy ha van rá mód, ne szaporítsam a fajtánkat, mert annak sosem volt jó vége az elmúlt évezredekben. Teljesen beleáltam az éjjeli műszakba. Az 1800-as évekre más saját kis kestélyom volt és szolgáim. De be kellett látnom a század közepe felé, hogy feltűnő, hogy nem öregszem. A szabadságharcban hivatalosan elhunytam, illetve eltűntem, mint Pethőfi, akivel amúgy volt szerencsém találkozni. Egész jópofa figura volt és a valóságban a hétköznapokban sokkal disznóbb módon fejezte ki magát, mint a verseiben. Hajnau rémuralma alatt viszont jobbnak láttam elpucolni egy időre az országból, így a 2. világháborúig az amerikai szabadságot élveztem. Az a lehetőségek földje volt. Amúgy az egész világot oda-vissza bejártam és volt szerencsém a ma is létező kb 100 vámpír mindegyikével találkozni. Az 1. világháborúból kimaradtam. Akkoriban Csile környékén barangoltam. A 2. világháborúban viszont én is partra száltam normandiában. hiányzott a német csemege. Had ne kelljen leírnom, hogy az amerikai kormány csodafegyvere voltam és személyesen szívtam ki Hitler és a bunkerében élők utolsó csepp vérét. Ezt követően már inkább világpolgárként élek. Kissebb megbízásokat szoktam vállalni, ma már nappali akciókban is részt veszek. Csomó naptej, extra sötét napszemüveg azért egész jó kis találmányok. Vannak embereim akik biztosítják a vért a vérbankból, szóval nem panaszkodom. Jelenleg Magyarországon tartózkodom. 12 éve a magyar állam szolgálatában állok, mint hivatalosan nemzetbiztonsági munkatárs. Nem hivatalosan pedig a fideszesek szemétét tüntetem el a szemek elől. Hazajöttem, mert bárhol is éltem eddig a világban még mindig a magyar lányok vércseppjei a legfinomabbak. Annál édesebb sehol sincs a világban.

Persze odafigyelek az étkezési szokásaimra. Nem csak vért iszom és azt is csak módjával, mert nem akarok vérhasat növeszteni.

A karó a szívbe, az kamu. Próbálták, nem sikerült. Szentelt víz is kamu és a keresztel sem értek el még ellenem semmit. Amúgy hívő vámpír vagyok és elfogadom jézus krisztust megváltómnak, csak úgy, mint Juszuf, aki engem is vámpírrá tett. Ő jelenleg észak koráéban teszi a dolgát. Ja, mi vámpírok általában bedolgozunk valamelyik kormánynak. Azért árny oldala is akad a vámpír létnek. Példáúl nem tudok gyereket csinálni, amióta vámpír vagyok. A cerkám az áll, mint a zászló, de vaktölténnyel lövöldözőm. Ahogy a vámpír nők sem tudnak már gyereket szülni. Viszont vámpírrá válásom előt volt két gyerekem, akiknek őrizgetem a családfáját. De ennyi idő elteltével lassan elmondhatom, hogy a ma élő magyarok kb tizedén érzem a gyermekeim vérvonalának a szagát. A szimatom pedig sosem csalt még meg. Pont tavaly láttam egy nőt, aki pontosan úgy nézett ki, mint a lányom az ő korában. Hiányoznak. Szomorú voltam, hogy nem változtathattam át őket, de öröm látni, hogy mennyi leszármazottjuk van a világban. Reműlni nem tudok. Az is kamu, viszont képes vagyok átsiklani a tér két pontja között. Egy két méteren simán átsiklok, de kilómétereken átsiklani sok energiát emészt fel és rendkívül nagy koncentrációt emészt fel. Azért ennek a technikának az elsajátítása bele került vagy 300 évbe. De jobbnak és praktikusabbnak találtam venni egy gyorsasági motort. Vizet nem iszom, mert halak b.sznak benne. Ja és a tűz képes elpusztítani, de ha elég gyorsan kapcsolok, akkor azon is át tudok siklani. Egy áramütés elkábít.A radióaktív sugárzás pedig nem árt nekem, de néhány évre radioaktív maradok. ez tapasztalat. volt egy melóm ukrajnában is a 80-as évek közepén. na jólvan, meguntam az irogatást, megyek megeszek valakit. Erőt kell gyűjtenem, mert ukrajnába is át kell ugranom a héten megint, hogy elintézzek egy kellemetlen incidenst :(

Legyetek jók és véresek! :)

2022. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

17. Én hiszek neked. És úgy tűnik, hogy a mondás is igaz, miszerint összenő, ami összetartozik: a vérszívó és a vérszívó politikusok (főleg a fidesz) egymásra találnak.

Az egészre igazából csak annyit tudnék mondani, hogy remélem vámpírvadászok is léteznek, mint Van Helsing vagy Buffy vagy Penge.

Addig pedig ezt a számot küldeném sok szeretettel minden vámpírnak (és mindenkinek, aki szereti):

https://www.youtube.com/watch?v=xI0GDSTTccA

2022. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#17 Engem ott győzött meg, hogy a Fidesznek dolgozik.
2022. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%

17, Nem zavar, hogy ezzel végül is államtitkokat adtál ki?

Amúgy meg asszem lelövöm magam.. Kiderült, hogy a kedvenc, mitikus lényeim (mert azt hittem, kegyetlenek vagytok és vadak) valójában a fidesz (és más pártok) kutyái. "Lihegj egyet, csóváld a farkad, úgy ni, most pedig nyald meg gazdád kezét! Okos kutya! Ül! Jó kutya!" Csalódtam :,(. Nnna sebaj, egy kedvenc lény kilőve, de asszem akkor már inkább beállok vámpírvadásznak :D. Tali a túlvilágon, fidesz kiskutyája :D.

2022. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!