Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek természetfeletti lények?

Léteznek természetfeletti lények?

Figyelt kérdés

Kis koromban amikor 4 éves voltam megszületett a tesóm. Pár hónapos volt és éreztem a kényszert hogy fojtsam meg, rendszeresen elő jött.

Egyszer egy ilyen alakommal neki álltam és el kezdtem fojtogatni de ahogy rá néztem nem tudtam megtenni aztán eltűnt ez az érzés.

Gyermekként sokat szorongtam halál félelmem volt féltem a pokoltól stb azt hittem konőttem de nem van hogy nyomasztó érzésem van valamelyik nap Luciferről álmodtam. Egyszerre vonz és taszít ez a téma.


2022. dec. 5. 16:25
1 2
 1/16 ludicrousSpeed ***** válasza:
72%
Nem. A természetfeletti szó pedig eleve oximoron.
2022. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Az emberi szint egy nem túl magas szint, egy jól behatárolt szellemi szint, spirituális értelemben. Milliószámra vannak magasabb -es alacsonyabb szintű szellemi (nem anyagi testben lévő) entitások körülöttünk.

Amit leírtál 4 éves korod körül, az lehetett egy szellemi támadás, eleve volt benned a szeretet és az öröm mellett egy adag féltékenység és irigység is az új kis jövevénnyel szemben (ez teljesen normális) és ezt erősítette fel egy negatív lény. Nagyon sok ilyen és hasonló támadás történik. Pár hónapja volt hogy egy fiatal srác lelőtte vadászpuskával az apját, ,ért valami hang erre bíztatta, ezt mondta az első -majd később visszavont- vallomásában.

Emberként ellégé védve vagyunk az ilyen és hasonló támadásoktól, hacsak nem nagyon szerencsétlenek a körülmények, vagy mi magunk nem nyitunk kaput magunkon egyes drogokkal, vagy nem hívjuk be hamis spirituális utakon őket, vagy nem hozunk le olyan képességeket tudatosan, amik itt nem "normálisak".

Az itteni testünk, amiben a leginkább tudatosak vagyunk, az a bolygó anyagából épült fel, nem alkalmas magasabb szintű energiák és anyagok érzékelésére.

Sz@rd le Lucifert, nincs dolgod vele.

2022. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2. Mi a véleményed a magnóval rögzített szellemhangokról? Állítólag bárkinél működhet,csak nagyon ki kell erősíteni .
2022. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van valamennyi "lefelé kompatibilitás", azaz elképzelhetőnek tartom, hogy tudják a szellemi lények manipulálni az anyagot, a fényt, az elektromosságot, a hangot. Lefényképezve (hagyományos filmre) láttam már ilyen tudatosan megjelenő energianyomokat, energiagömböket, hallottam olyat is, hogy digitális eszközön látszott egy megjelenő szellem, de én még ilyennel nem találkoztam, ami persze semmit nem jelent, én nem vagyok kutató.
2022. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hát remélem nincs dolgom semmi ilyen dolgokkal csak egyszerűen érzékeny vagyok az ilyen dolgokra. Néha azt érzem hogy nem múlt el a gyerekkori szorongás van amikor jól érzem magam de van mikor elő jön. Annyira nehéz. Féltem rettegtem azt éreztem megfogok halni.
2022. dec. 5. 18:51
 6/16 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket tudatosan próbáld észrevenni, elcsípni, kis gyakorlással meg tudod különböztetni a saját, és a "mások" által generált érzelmeket.

A haláltól nincs mit félni, a test egészen biztos meghal, csak az ideje kérdéses, ezzel ne terheld-stresszeld magad.

2022. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Már nem annyira félek a haláltól mint gyermeknek csak szorongok most rosszabb időszakon megyek keresztül. Este azt álmodtam ahogy mentem haza a busszal az egyik megállóhelyen az égből le ugrott egy nő fekte hajú és fekete ruhás. Nem állt meg a sofőr mert ijesztő volt ahogy a semmiből ott teremt.

Miden megállóban ott volt aztán le kellet szálnom de a sofőr arrébb állt meg mert volt valami akadály, elindultam befelé a házunk felé 5 perc a megállóhely és a házunk közötti út.

Párom élem jött de még nem ért oda hirtelen sötét lett jött felém a lány. Követett sok mindent mondott nekem de amit megjegyeztem az volt és közbe a hasamra mutatót Jézus megszületik. Jézus megszületik.

Elég durva.

2022. dec. 6. 08:27
 8/16 anonim ***** válasza:

Vannak akik szenzitívebbek különböző okok miatt, és ők kicsit jobban ki vannak téve támadásoknak, manipulációknak.

Az emberek 95%-a nem, vagy csak alig tudatos a szellemi világra, (ez a "normális" a Földön, az ide kitalált szabályok szerint) ezért őket nem éri ilyen vagy hasonló támadás.

Te egyfelől szerencsés vagy, mert többet tudtál lehozni a korábbi "dolgaidból" mint mások, másfelöl nehezebb is neked az ilyesmi miatt.

A legtöbb hazugságot ezek megpróbálják pozitív dolgokba rejteni, olyan információkat adnak át amik pozitívitást mímelnek, de valójában hazugságok.

Nevesd ki őket nyugodtan, és ne félj tőlük, viszont az érzelmeidet tartsd tudatosan tisztán, hogy ne tudjanak manipulálni. Mindig rést keresnek, próbálnak csinálni.

Pl ezzel a hasadra mutogatással, hátha épp vágysz a gyerekre, és elhitetik hogy ez milyen különleges lesz, vagy te vagy nagyon különleges, stb. Ne foglalkozz vele. Hamis. Mosolyogsz meg, nevesd ki.

2022. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, léteznek! Nem érdekel hogy le pontoznak! Kérdező, hasonló dolgokat éltem és élek át! Nem tudom miért, de vannak gonosz entitások vagy démonok akik élvezik az öngyilkosságot és a halált! Saját tapasztalat!
2022. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És még valamit el kell mondanom. Mert mindenkinek tudnia kell róla. Pont azokat támadják és kísértik, akik lelkileg gyengék, bánatosak, reménytelenek, összetörtek. A lelki fájdalom kifejezetten vonzza őket, megérzik és felerősítik a negatív érzéseket. Nálam is bepróbálkoztak. Azt mondták nekem hogy adjam fel, hiszen már nincs miért élnem. Megszorongattak. De ellen tudtam állni nekik. Legalábbis egyenlőre. Azt is mondták hogy várnak engem a pokolban, nagyon vágynak arra hogy megöljem magam. Pontosan tudják hogy bánatos vagyok, mindent tudnak rólam. És tudják hogy hajlamos vagyok az öngyilkosságra, és hogy hajszál választ el tőle hogy megtegyem. Azért mondom el mindezt, hogy álljatok nekik ellent. Ahol gyűlölet van, ahol harag van, ahol minden nap veszekedés van, ahol lelki fájdalom van, ahol bánat van, ott vannak ők! Úgy léteznek ahogy én magam.
2022. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!