Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A vámpírokról miket lehet tudni?

A vámpírokról miket lehet tudni?

Figyelt kérdés

Mennyire valóságosak azok a vámpírok az amit sorozatokban látunk pl.( twilight, vampire knight)? Az igaz hogy nincs tükörképük és kiszívhatják az ember vérét? Nem tudom valahogy úgy érzem közel állhatnak az emberekhez, tehát nem tartom gonoszaknak őket. Valaki látott már vámpírt?

22/F



2022. dec. 10. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagy és hiszel a vámpírokban???

amúgy asztrál síkon vannak. és nem olyanok mint ahogyan a filmekben ábrázolják őket. nem romantikusak.de árnyékokat és a gravitációt manipulálják. régebbi írások: nincs tükörképe, nincs saját vére, árnyékot vet bárhova, árnyékkal ragad el, plafonon jön, levegőben száll, megkísért és szolgává tesz, átalakúl denevérré, egérré, patkánnyá, csótánnyá, varjúvá, hollóvá, bagollyá, macskává és akár farkassá. és itt van a vitájuk a farkasemberekkel és a vérfarkasokkal. ez egy tényleges középkori írásból van.

2023. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 NTBS ***** válasza:
A sorozatban semmi sem valóságos.
2023. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En lattam mar de azok csak kecskék vérét szivják
2023. ápr. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Semennyire

Nálunk volt a legnagyobb kultusza a Kárpát medencében.


Régen nem tudtak nem ismertek a komát a tetsz halott állapotot így elő fordult hogy elve temettek el embereket akik a kómából ébred e koporsóban találtak magukat. És kaparasztak kiabáltak. De mire kiásták oket meg fulladtak.

Emiatt hittek azt hogy este felkeltek és mozognak de nappalra visszatérnek a sírba.

Ezeknek az embereknek karót vertek a szivukbe.


Ezt tovább színezte Vlad Tepes története. És létre jött a klasszikus vámpír.

A gyerekbarát hülyeség miatt meg az alkonyat és a többi mai Tomi vámpírka tortenete.

Én az interjú a vampirralon és a lestaton nőttem föl.

Hellsing(anime) és társai

A vámpír ok anno félelmet keltő mégis magával ragadó lények voltak, ma meg hegyes a foguk és paradicsom levet isznak.

Semmi jele hogy monjuk a 18.szd éri kérjen nőtt föl vagy a II.vajban vált volna azzá. Nincs meg a ma és az akkor közötti relytelyes szakadék. A pszichopata vonások, hogy az ember nem több a beszélő tápláléknál. S mégis csak játszik mint macska az egérrel….

Szoval számomra már a fantasy vámpírok is csak korcsok.

2023. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!