Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem élhet nálunk?

Szellem élhet nálunk?

Figyelt kérdés

Az egész azzal kezdődött hogy kb. 3 hete arra mentem be a fürdőszobába hogy a csap meg van nyitva, ömlik belőle a víz. Számon is kértem a családot, de ők azt mondták nem is voltak ott, volt olyan is aki akkor még éppen aludt.

Aztán kb. 2 hete a testvérem (18 éves) ritmusos, három kopogást hallott éjjel a szobájában amikor még nem aludt. Nem nagyon foglalkozott vele, nem is szólt róla.

Aztán most 1 hete elaludtam a testvérem szobájában, ő mellettem volt, még nem aludt, mikor éjjel ¾ 1 körül megint hallotta a 3 kopogást, nagyon megijedt, rögtön fel is keltett engem.


Nem nagyon tudtam logikus magyarázatot találni ezekre, ezért gondoltam szellemre. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Mit kell ilyen esetekben tenni?


(plusz infó: nem halt meg mostanában senki a családban [legutóbb nagymamám, 7 éve] ; a testvérem szobájában pedig egy hatalmas tükrös szekrény van [ezt azért írom mert állítólag azon át közlekednek szellemek] )



2023. jan. 5. 07:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Ezért kell éjfél előtt elaludni!
2023. jan. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Ezt a filmet én is láttam.
2023. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
79%
Nem feltétlenül saját hozzád tartozó szelleme lehet a házban. De ha mégis nem számít hány éve halt meg valakid ha nagyon közel álltatok egymáshoz veled lehet.
2023. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
22%
Hívd segítségül Jézust, Ő meg fog védeni.
2023. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
előző életében csapos volt, meg volt szokva az asztalraverésekkel most a karma visszacsap, azért kopogtat.
2023. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Rendben, tudom és értem hogy sokan nem hisztek benne, de ettől függetlenül jobb lenne, ha nem butaságokkal bombáznátok, értelmes válaszokat várok.

(Egyébként meg mindenki csak addig nem hisz az ilyesmikben, míg meg nem tapasztalja. Sajnos nekem már ezelőtt is volt dolgom hasonlóval. Sőt.. inkább rosszabbal. Azóta vagyok "szellemhívő".)

2023. jan. 8. 01:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6

Mi volt az a régebbi rossz élmény?

2023. jan. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%

#7

Megnézte a Paranormal Activity-t, és nem tudott aludni.

2023. jan. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7! 10 évvel ezelőtt volt, még kicsi voltam 14-15 éves. Éjjel felkeltem és a szobám túlsó végében az ablak alatt megláttam egy vékony, vézna alakot, érdekessége az volt hogy a 2 szeme nagyon szépen kirajzolódott és szinte fehéren világitott (ez már gyanús kellett volna hogy legyen..) Azért láttam viszonylag jól, mert mögötte az ablakon bevilágított az utcalámpa és a holdfény. Azt hittem hogy a testvérem az, kérdeztem is tőle hogy mit csinál, de nem reagált csak felemelt a kanapéról egy párnát és úgy tartotta mintha meg akarna dobni vele. Mondtam neki, hogy ezt fejezze be, mert felkapcsolom a villanyt, de erre sem reagált, csak tartotta a kezében a párnát dobásra készen. Felkapcsoltam a villanyt és semmi sem volt már ott csak a párna a földön, pontosan azon a helyen ahol az alak állt.

A testvérem pedig mindezalatt békésen aludt a szüleink szobájában...

Ezekután hetekig nem tudtam aludni és évekig nem mondtam el senkinek, mert féltem hogy hülyének néznének vagy azt mondanák kitaláltam...



Történt már olyasmi is, hogy leesett az asztal közepéről a kristályváza; az éjszaka közepén leborult a szekrényről az ami már évek óta ott állt egyhelyben; éjjel kopogtak a bejárati ajtón és mikor kinyitottuk nem volt ott senki (a kamerafelvételeket visszanézve nem is járt ott senki) és hasonlók... De ezektől nem különösebben ijedtem meg.

2023. jan. 8. 09:59
 10/18 anonim ***** válasza:
6%
Elvtárs, el kell hogy szomorítsalak, de azt álmodtad.
2023. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!