Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet érezni a lakás hangulatá...

Lehet érezni a lakás hangulatán ha szellem van jelen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. febr. 8. 12:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
25%

De még mennyire lehet érezni!!!

Kegyetlen a bűz.

Jóember! Te hiszel a szellemekben???

2023. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
79%
Van a hazaknak lakasoknak kisugarzasuk ami egyes emberekről rossz vagy jó érzést váltanak ki de semmi köze a szellemekhez ne paraz.
2023. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%

Hangulatod neked van egy lakásban.

Ha a lakásnak is lenne, kérdésed olyan rossz hangulatot okozna lakásodnak, hogy fejedre omlana a tető.

2023. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
Lehül a levegő, ahogy energiát vonnak el a környezetből maguknak.
2023. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
Szia! Igen, lehet érezni, hideg van és szag van!
2023. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
23%
A szellemjelenlét érzése szubjektív, és nincsenek tudományos bizonyítékok a létezésükre. Az emberek a szellemjelenlétre utaló jeleknek tekinthetik a különös hangokat, mozgásokat, vagy a hűtési/fűtési rendszer váratlan működését, de ezek magyarázatot találhatnak racionális okokból is. Ha úgy érzed, hogy a lakásodban szellem van jelen, a legfontosabb, hogy az érzéseidet tiszteletben tartsuk, és ne érezzük magunkat ijesztőnek vagy félelmetesnek.
2023. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%

Amikor 11éves voltam akkor haza értem az iskolábol és jani báttya illatát éreztem de csak a pufnál ahova mindíg leszokott ülni máshol nem éreztem az illatot és nem büzt éreztem. Kérdeztem apát itt van Jani báttya? Mert érzem az illatát. Apa mondta délelöt meghalt és nem vot nálunk reggel a felesége jött szolni hogy mennyenek a paphoz harangozni meg halt a férje kis faluba laktunk.



Csak akkor érzel büzt ha a szellem vagy démon gonosz... jaj modt meg félni fogok elaludni xD

2023. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

Lehet pingponglabda méretű fénygömböket, piheszerű foszlányt is egy cikázni pillantra. Arany színűt is. A fehér nem feltétlenül a jószándékú jele.

Elmosódott ködszerű jelenést is, vagy félhomályban árnyat, sziluettet. Fel/le kapcsolódó lámpa, tv...

A hangulaton indokolatlan szomorúságot, baljós érzést, fojtó légkört. Érzed, hogy ki akarsz menni. Libabőrös lesz a hátad, a tarkód.

2023. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%

7: egyszer éreztem ilyen iszonyatos bűzt éjjel. Nem tudom jól mihez hasonlítani, talán szemét szaga 100x + rohadó hús.

Nem fordultam meg, alvást tettettem, ösztönösen azt ereztem, hogy ha nem kap figyelmet odébb áll. Talán az aswang volt a tetőkön közlekedik. Éjjel a legtöbb ember nyitott ablakkal, erkély ajtóval alszik a meleg miatt.

2023. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
14%
Komoly vagy 9-es fu nagyon félek. Azért olvastam el mert felkapcsoltam a lápmát és most reggelig égetni fogom. Egyedül vagyok ithon. Pedig azt mondtam anyáéknak nem lessz semmi probléma érezzék jól magukat. Elmentek velneszelni házasági évforduló.
2023. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!