Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha az egyik szobában szètdurra...

Ha az egyik szobában szètdurran az ègő attól elmehet az egèsz házban az áram ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Leb@szta a biztosítékot nincs benne semmi paranormális
2023. márc. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%
Igen. A kategória amúgy jó. Hiszen a legtöbb ún "természetfeletti" jelenségnek van fizikai magyarázata, csak épp az ismerete hiányzik az emberekből.
2023. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlackSword ***** válasza:
57%
Valószínűleg nem egy körre van kötve az egész ház, úgy hogy nem...
2023. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ritkán előfordulhat. Nálunk is történt párszor ilyen. Ha nem csak simán kiég, akkor lecsaphatja a biztosítékot is.
2023. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Nem. És a biztosítékot sem csaphatja le. Azt zárlat, túlfeszültség, stb csapja le nem pedig egy égő kiégése.

Ha kiég akkor nem világít, ennyi.

Tegyél bele másikat. Ha az is kimegy akkor máshol van a hiba

2023. márc. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Hagyományos izzónál ez előfordul. Hiában van a lakáselosztóban pl. 20 kismegszakitó, ha a mérönél is lekapcsol a kismegszakitó, akkor nem lesz áram az egész házban.

Vill.szer.

2023. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
51%
5-ös válaszoló nyilvánvaló hogy nem értesz hozzá. Minek írod ide a hülyeségeidet?
2023. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen.
2023. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Juliusz48 ***** válasza:
100%
Nekem egy LED-esz lámpa csinált olyat, hogy zárlat lett tőle, de abban van plusz elektronika ami megteheti ha a hűtőbordához érintkezik valamelyik alkatrész.Mire megtaláltam vagy többször leverte. Kihúzkodtam szép sorrendben hármasával mindent, mire eljutottam az éjjeli lámpáig.
2023. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Igen. És mi izzóval jártunk úgy, mint a fenti. Mindet egyesével fel, és az éjjeli lámpa leverte a fő megszakítót! És mégis izzó baja volt! És igen, panelban (másik helyszín) halogén spot izzó durrant szét (az üveg búra is), asszony sötétben megvárt, mert nem mert semmit csinálni (akkor még nem volt minden mobilon diszkófény)! Szóval, le tudja, ritkán szokta, inkább csak elszakad a szál kis ciripelés és villanás mellett max. Ahogy írták, LED, az megint más (és mégsem)
2023. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!