Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kapcsolt be a tv másodjár...

Hogy kapcsolt be a tv másodjára magától ?

Figyelt kérdés
Durva 🧐 😱🤨 én az ágyban feküdtem a távirnyitó meg az iróasztalon van és csak úgy bekapcsolt nem semmi. 😅🙃
2023. máj. 10. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Akár ez is lehet. Vagy hibás a tv-d.

2023. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
kb minden tv csinál néha ilyet
2023. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a számítógépem olyan hogyha alvó/készenléti állapotban van (mint egy tv kikapcsolva)akkor ha ugyanabba dupla fali konnektorba dugott másik hosszabbító-elosztóba bedugok valami mást pl.egy telefontöltőt akkor bekapcsol.

Ez nem ezoteria miatt van,hanem csak olyan elektronikus jel keletkezett az elektromos hálózaton az új fogyasztó bekapcsolásával ami olyan hatású a sz.g-re mintha megnyomnám az egéren vagy a billentyűzeten a gombot.

Nálad is lehet olyan hogyha pl.felkapcsolod az olvasólámpát ami ugyanazon a hálózaton van mint a tv akkor bekapcsolhatja néha.Szikra kapcsolóban,feszültségesés stb.A tévékben már nincs mechanikus kapcsoló,mindig be vannak kapcsolva,csak nem adnak ki képet-hangot, leegyszerűsítve.

2023. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Többször szembetalálkoztam én is a konyhai TV-vel, pontosan hajnali 4 órakor szoftverfrissítést keres, sötét képernyővel, csak egy kék LED jelzi, hogy bekapcsol az alaplap.

Set top boxok is szoktak ilyet művelni.

Arról ne is beszéljek, szervizemben TV-ket javítunk főleg, tehát ez a téma nekem inkább röhejes.

Ezotéria = butaságok tárháza?

Szánalmas.

Nem véletlen, hogy az "ezotéria" szót kineveti már minden gondolkodó ember.

2023. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha digitális van azon időzítő mikor kapcsoljon be és ki, a beállítást kéne csekkolni nem? Mint hogy parázni, hogy szellem kapcsolgatja. :D


Beszélgess vele. Egy bekapcsolás igen, egy kikapcsolás nem válasz. :)

2023. máj. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Érdemes ránézni nincs -e valami időzítő beállítva , vagy epg (műsorújságban) valami beprogramozva, vagy, ha rá van valami kötve, akkor hdmi CEC alatt a kivenni a pipát hogy a tv-t bekapcsolhassa külső eszköz.
2023. máj. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!