Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ennek az oka?(részlet...

Mi lehet ennek az oka?(részletek lent)

Figyelt kérdés

Adott egy nagyon régi ház, melyet elkezdtünk rendberakni, azzal a szándékkal hogy odaköltözünk. Hétvégente ott is szoktunk aludni, ilyenkor elég érdekes dolgokat figyeltem meg, este elkezd villogni a lámpa, kialszik a fűtés, és pontban éjfélkor felébredek, és késztetést érzek arra hogy a páromat védjem, mert úgy érzem hogy ez veszélyt jelenthet rá. Teljesen olyan érzés mintha egy olyan szellem tartózkodna a házban aki nem lát minket szívesen. Korábban is történtek érdekes dolgok:

-Ajtócsapódás

-eltűnő majd váratlan helyen felbukkanó tárgyak

-hirtelen lehülő szoba, melyet szinte lehetetlen akkor felfűteni


Láttam is pár érdekességet, egy nő, aki áll a tükör előtt vagy épp ül az asztalnál a szék kihúzódik amikor feláll, még nevettem is hogy milyen jól elvan. Kisidő után eltűnt, és nem volt probléma, mostanában pedig nem látom.


Ő árthat nekünk?



2023. máj. 22. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Paranormális dolgokat már mi is láttunk a párommal.

Egyik legemlékezetesebb az volt mikor egy váza tv-zés közben magától mozogni kezdett majd az asztal közepéről lecsúszott olyan 50 cm távolságot mozogva.Amikor ezt láttuk nem tudtam sikítsak a félelemtől vagy kifussak.

Leböbbenve ültünk és végignéztük.

Akkor este több olyan dolog is történt amit leírni sem akarok.

Nem tudom mihez köthető ez, de sokszor napokig tapasztalunk ilyen jelenségeket.

2023. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Az elektromos hálózatot mindenképp nézessétek meg! A kialvó lámpa ramaty állapotú hálózatot jelez, aminek tűz lehet a vége. Amikor eltöltöttem néhány napot az "újonnan" felújított nyaralónkban, egy idő múlva furcsa szagot éreztem és füstöt láttam a szobában. Kerestem az okát és az egyik kapcsoló forró volt annyira, hogy már füstölt a műanyag. Kontakthiba volt, ami tüzet is okozhatott volna.

Ha a gázkazánod kialszik, akkor az azt jelzi, hogy magas a szén-dioxid szint, ami pontosan olyan tüneteket okozhat, amit leírtál: szorongás, hallucináció, félelemérzés. Szerencséd, hogy felébredsz, mert ha nem nézetitek meg a fűtést, akkor lehet egyszer mindketten örökre elalszotok. Tehát mindenképp foglalkozzatok a fűtéssel (CO2 vizsgálat) és a villamos hálózattal.


Az eltűnő, felbukkanó tárgyakat nem értem... Ez mit jelent?

2023. máj. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Amíg ezeket a dolgokat nem nézetitek meg, inkább ne aludjatok ott, mert tényleg bele lehet az ilyesmibe halni. Magyarországon a legtöbb mérgezéses eset CO2 miatt van, legtöbbször a rossz kazánok okozzák.
2023. máj. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

"Láttam is pár érdekességet, egy nő, aki áll a tükör előtt vagy épp ül az asztalnál a szék kihúzódik amikor feláll, még nevettem is hogy milyen jól elvan. Kisidő után eltűnt, és nem volt probléma, mostanában pedig nem látom."


Ez hasadásos elmezavarra utal melynek érzékcsalódások, hallucináció és téveszmék képzete a tünete, minél előbb ajánlom egy klinikai szakpszichológus felkeresését valamint az ingatlan elektromos hálózatának a korszerűsítését.

2023. máj. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
co2 mérgezés. A kazánt ellenőrizni kell!
2023. máj. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Szólj a helyi papnak, és szentelje fel a házat.
2023. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!