Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen terkészetfeletti...

Milyen terkészetfeletti élményetek volt ami nagyon megmaradt?

Figyelt kérdés
Főleg paranormális jelenségeket értek alatta

2023. júl. 6. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
79%
Már kétszer előre láttam az életemből 5 évet. Konkrét helyszínek, emberek, cselekmények.
2023. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Pénteken elmentünk bulizni, aztán hopp, hétfő reggel lett.

Na az bacta a fal alját!

2023. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a zöld dupla fényiszlop..


Meg hogy jo a radarom ahogy a mester mondta :D vagy csatornàzok de hallok làtok àlmodok meg előre dolgokat amik késöbb megtörténnek..

2023. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Ma éjszaka megint rezegtem lenn gátnál.. még nem tudom hova tenni ezt mivel párszor volt csak..és most egy ideje nem..vokt hogy a fejemnél zsibbadàs is volt -kundallinit irnak rà de nem tudom
2023. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Amikor a baràtom meghalt, Kòrhàzban volt, de mégis tudatta velem , hogy egy energia-bombàt kûldôtt ami az erkély ajtòmon csapodott le, - azt hittem , hogy szét fog törni az ûveg, -de nem! Tudtam abba a pillabatban, hogy meghalt! Màsnap jött a telefon a halàlhirérôl.
2023. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Kicsi voltam még, olyan 3-4 éves, nem tudtam aludni, és éjszaka a szekrény mögül előjött egy fekete, nagy fülű, kecskeszerű fejű lény. Nem bántott, csak nézett, majd azt mondta nem jössz még, majd eltűnt. Többet nem láttam. Már felnőtt koromban olvasgattam egy oldalon és megláttam egy képet, ami 99%ban ugyan úgy nézett ki, és az élet-halál átjáró egyik őrzőjeként írták le.
2023. júl. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

#6-os.

Basszus.. Nagyon hasonlót éltem át! 4-5éves lehetettem, egy éjjel egyedül maradtam a szobában és emlékszem egy félig ember, félig állat vonásokat mutató lényre, magas, vékony, hosszú fülü, én nyúlhoz hasonlítottam, de lehet csak a fülek miatt, ugye a gyerek asszociál arra, valami ismerős formára. Felnőtt fejjel már tudom, köze nem volt a nyúlhoz, de gyerek fejjel más..

Na szóval, ez is sötét szinű volt én inkább sötét barnás szürkés, foltosnak mondanám. Sötét, gonosz szemekkel. Nem bántott, nem szólat meg, csak nézett. A történet hosszú, most csak dióhéjban írtam. Nem álom volt, annyi bizonyos. Kb egész életemre nyomot hagyott, még így felnőtt fejjel is sokat félek egyedül, sokszor érzek fenyegető jelenlétet. Az élményből bizonyos részletek valamiért törlődtek. Ez a dolog csak úgy megjelent a szobámban. Majd a végén elbújt és ahogy jött, úgy eltünt.

Meg tudnád nekem valahogy mutatni róla azt a képet?

Én is találtam multkor egy hasonlot, az video.Ha sikerül ujra megtalálni elküldöm.

2023. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
93%
Szellemet láttam fényes nappal.Azóta sosem.Kivéve ha úgy vesszük,álmomban,ahol fater meghalt,megjelent,és egész végig egy hang azt ordította,ez nem álom,ez a valóság
2023. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Kertes házban lakunk, és egy alkalommal elég késő este, mikor már a hálószobában voltunk, épp leoltottuk a villanyt, amikor a nappali felől egy hatalmas ajtócsapódás hallatszott, de akkora, hogy beleremegett a ház. A bejárati ajtót gyanítottuk, hogy becsapódott, de hogyan? Kimentünk, és az ajtók zárva voltak, de amúgy sem fújt szél, sem semmiféle huzat nem volt. Rádaásul a kutyánk, német juhász, békésen aludt kivül az ajtó előtt. Ma sem tudom, mi volt az az őrült nagy ajtócsapódás.
2023. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Másik furcsaság: a nagyszüleim házában, egy vidéki parasztházban nyaraltunk, aminek üvegezett verandáján ültem késő éjjel és olvasgattam. Egyszercsak láttam a bentről kiszűrődő fényben, hogy valaki elmegy az üvegablakok előtt zöld kardigánban, és bár a fejét eltakarta a függöny, biztos voltam benne, hogy a férjem jön befelé kintről, és felvette nagyapám zöld kardigánját. Vártam, hogy benyit, de nem nyitott be. Kimentem, kerestem a sötét kertben, hogy hova ment, de nem volt sehol. Akkor benéztem a hálószobába, és döbbentem láttam, hogy mélyen alszik az ágyon. Nem is ment ki. A zöld kardigán odabent függött a fogason.

Teljesen összezavarodtam, hisz csak ketten voltunk. Idegen nem járhatott ott. A kertkapu zárva volt, és a kutya úgyszintén békésen szunyókált a veranda előtt. Akkor ki ment el az ablak előtt nagyapám zöld kardigánjában? Nagyapám akkor már többi mint tíz éve halott volt.

Nem igazán hiszek abban, hogy a halottak visszajárnak. De nem találom a magyarázatot a jelenségre.

2023. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!