Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy hívják (mi a neve) az...

Hogy hívják (mi a neve) az alvás angyalának?

Figyelt kérdés

Akinek van angyalos könyve, esetleg abban le van írva.


De ha máshonnan tudjátok, úgy is jó! :)



2023. aug. 24. 21:12
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Alvas zavarra én a macska gyökeret tudom ajánlani mega borsmentat.

Angyalokat nem ismerem annyira. Héber én ha keresed talán megtalálod a nevet. Nálunk álom manó volt a neve.

2023. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Köszi, de már próbáltam a macskagyökeret és egy csomó mindent. Nem váltak be.


Hiszek Istenben, hozzá is szoktam az alvás érdekében imádkozni.

2023. aug. 24. 23:44
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Szinten 11

Amúgy próbáld meg azt hogy lefekszel és sima meditáció kezdetét csinálod és el lazítása mindent. A testeden.

És nem figyelsz másra csak arra hogy el lazítás az izmaid.

Ez úgy mondom hogy 3-4 évet állandó éjszaka toltam. 5,5 órákat tudtam aludni meg egysze egysze 14 et.

Miután abba hagytam, éjjelente 3-4 ig fent voltam, s gondolom veled is ez a szitu. Túl zsong az agyad és túl feszül a tested. Szoval szűkítsük a gondolatod legalább egyre és lazíts.

Ez az egy ami tényleg be vált, a borsmentatea és a 2 macska gyökér kapszula után/nélkül.


Van egy másik is ami egy ideig működik csak. Presszókávé töményen meg tej. De utánna kötelezően lámpa Leó, zutty az ágy es szem behuny! Meg meg ütemes levegő. Aztán jön is a k.o.

2023. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Manókhoz nem fordulok, ők nem a fény oldalhoz tartoznak szerintem.
2023. aug. 24. 23:45
 15/45 anonim ***** válasza:

Én is hívő vagyok, csak jelentősen lazább mint az amit az ismerőseimnél tapasztaltam.

Ezért én előbb inkább az anyagiasabb részt veszem figyelembe.

Ha az ima megnyugtat imadkozz, de akkor már szerintem az angyalok királyához az Úrhoz vagy Jézushoz, mint az erre a feladatra szánt angyala mert annak a nevet szerintem tényleg kevesen tudják.

Szintem 11

2023. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

A Mennyei Atyához és Jézus Krisztushoz szoktam imádkozni, mostanában kérem az Atyát, hogy küldje el hozzám a mennyei angyalait.


Értsd meg, hogy mindenféle gyógynövényt kipróbáltam és nem hatottak.


Valameddig a levendula illóolaj hatott, de most már az sem.

2023. aug. 25. 00:35
 17/45 anonim ***** válasza:

Hmm. Értem értem sőt hogy ne érteném tudom milyen.

Nekem elég komoly komboim voltak.

Bocsi hogy materiálisabb megoldásokat mondok amúgy.

De mondjuk valami dög unalmas dolog film vagy valami hasonlót próbáltál?

Én pl imádom az alkotást korongozást meg afafaragást a Mór munkákat és a festést. Eleint ugye érdekes de kellemesen megnyugtat és ellazítnaztan leragad a szemem mer meg unom nezni vagy nem is meg unom csak annyira ellát ülök hogy elnyom az alom.

Még kis előadásokat hallgattam mert egy idő után zavart a fény 😅

2023. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

De amit elosszor írtam az vált be igazán

Amúgy próbáld meg azt hogy lefekszel és sima meditáció kezdetét csinálod és el lazítása mindent. A testeden.

És nem figyelsz másra csak arra hogy el lazítás az izmaid.

Me át us öl élhetsz egy párnát vagy a párod vagy a macskát (ha felmehet)

Ja a macska az is gci jó volt. Ragekudt a melkasomra (alig kaptam levegőt 😆) de ahogy nekiállt kerregni, hal isten le volt nemitva vagy nem csak nem dorombol hangosan.… mindegy. Olyan gyorsan elaludtam h azt übetelni nem lehet! Meg akkor aludtam 14-16 órát az este mehettem megint dolgozni de sebaj jó kis azt aludtam a szabadnapom nap volt 😂😂

2023. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

#17. Köszi, hogy próbálsz segíteni, de írtam tegnap, hogy lefeküdtem, el is aludtam, csak éppen nemsokára fel is ébredtem.


Tehát amikor álmos voltam, elaludtam, de alig aludtam, felébredtem és azután már nem tudtam elaludni.


Előadásokat is hallgattam.


Delta hullámú zenét is.


Hangtálat is.


Meditációt - vagyis inkább nevezzük relaxációnak - is.


Stb, stb.


Fát nem faragok, sem este, sem máskor.

2023. aug. 25. 04:52
 20/45 A kérdező kommentje:

Ja, sajnos a tejet nem bírja a rendszerem (nem tudom, hogy laktóz intolerancia vagy tejfehérje allergia, de durván nem bírom, úgyhogy valószínűleg az utóbbi).


Kávét nem iszom, de nem is értem, hogy hathatna. Nem éppen ébresztőnek szokták használni?

2023. aug. 25. 04:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!