Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mire kell figyelni egy ilyen...

Mire kell figyelni egy ilyen helyen, ahol természetfeletti lények vannak?

Figyelt kérdés

Olyan lényekre gondolok, amiket valószínűleg furcsa mező vesz körül, nem fizikai lények. Ismerek egy helyet a környéken, ahol már láttam ilyesmit, és sok más dolgot is. Most el akarok oda menni, mivel onnan, sokkal könnyebben lehet érzéseket továbbítani, mint máshonnan, természetesen a helynek van egy magasabb pontja is, ott pedig intenzívebb az érzés, és az is, hogy van körülöttünk valami. De mozogni is lehet látni őket, nem halványan, hanem mintha, visszatükröznének valamit.


Mindenesetre, nagyon fontos ez a mostani dolog. A magasabb pontú helyet, a gravitáció végett választottam, ugyanis, azt tapasztaltam, hogy a gravitáció képes az átküldött dolog idejét csökkenteni, ami problémát eredményezhet. De ha nincs amibe ütközzön, akkor rendben van.


De, itt jön a probléma, az érzés, a környezetre is kihat, és talán probléma is lehet belőle. Nem egy ártalmas dologról beszélünk, hanem arról, hogy ez az utolsó esélyem, de egy utolsó pozitív gondolattal. Vagyis, ők is megfogják érezni, az utolsó esély érzését. Még akkor is, ha nem róluk van szó.


Nemtudom, hogy problémát okozhat e.


2023. aug. 31. 03:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
képzeld én 16- os és a 17-es vagyok!
2023. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%
én meg a 19- es vagyok. mit nem értesz azon h csak b@szni akar?
2023. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

nekem te ne írj már privatba!!!

nem fogod fel h miket írtál eddig???

azt is nekem írtad h az egódat akarod növeszteni és azt is h te vagy a felsőbbrendű. te vagy a troll!!!

2023. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
ha nem akarod h írjon privátba akkor alul válaszd ki, pipáld ki. húzd lejjebb és jelöld ki h tiltás.
2023. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Azóta elásott vajon valakit egy bizonyos helyen? Az a bizonyos elme bajos aki ezt ki irta ? Hmmm veszélyes világot élünk és éltünk is, ne legyetek naivak, az emberi gonoszság kifürkészhetetlen, simán lehet szó hogy a terve nem szól másról mint, gyilkosságról, nemi erőszakról , és a stb felsorolni is szörnyű, kérlek ne higyjetek el mindent, Aki azt állítja hogy lényeket lát egy bizonyos helyen, és megmutatja nektek ha követitek az utasitásait, az több mint gyanús, nem ?
jan. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!