Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki akar csatlakozni hozzám...

Ki akar csatlakozni hozzám idézésre?

Figyelt kérdés

Szeretnék démont megidézni lehetőleg többet. Ha valakinek van kedve az csatlakozzon. Péntek éjfélre tűztem ki az időpontot így vagy egyedül vagy mással de megcsinálom.


Még azt hinnétek, hogy viccelek de ez nem vicc!



2023. szept. 21. 05:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:

"és ha nem tud írni mert nincs ideje"

Felnevettem 🤣🤣🤣 Elképzelem, hogy zajlik ez a fejedben.

"- Tudsz írni?

- Nem, de holnap több szabadidőm lesz, akkor majd tudok írni!"

🤣🤣🤣

Gondolom te is max portás lehetsz, ha szerinted az írás az időn múlik 🤣🤣🤣🤣🤣

2023. okt. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:

"45-s: Te is hiszel a szellemekben?"


Én konkrétan a saját szememmel láttam "szellemet". Nem kell hinnem belőle, láttam, tudom, hogy létezik ez a jelenség.


"te már is elkezded személyesen sértegni őt"


Az iróniát nem keverném a sértegetéssel. Viszont tőle sem volt szép a hazudozás a videóval kapcsolatban.


"Valószínűleg többre vitte mint te aki még az anyjával él aki eltart és wc takarítóként dolgozol havi 100.000Ft bruttóért."


Mellélőttél, millió nettó feletti kategóriában vagyok, 2 házam van és saját családom. Anyáméktól kb főiskolás korom óta külön élek.


Látod, ez a sértegetés, amit Te próbáltál. De engem nem zavar, puffogj csak :)

2023. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
61%

61-es: Többre vittem mint te valaha is fogod kisfiam. :D

Én legalább nem anyámmal élek mint te és nem takarítóként vagy gyári munkásként dolgozom mint te.🤣

Tipikus kis kiddo vagy aki anonim múdon ugat az interneten de a való életben anyád szoknyája alá bújnál be és remegnél a félelemtől. Nem lehetsz népszerű az iskolában és valószínűleg problémád is van nem is kevés. Ezt az írásaidból is látszik,hogy nem vagy megelégedve az életeddel és az okoz örömet ha mást sértegetsz. Sajnálom,hogy ez okoz neked örömet. :(

2023. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:

62-es: Tudtad,hogy mindig azok vágnak fel ilyenekkel akik a legrosszabb munkahelyen dolgoznak és a legszarabb fizetést keresik meg? 🤣

Aki gazdag és jól keres az sosem ír le ilyeneket(vannak ilyen ismerőseim és sosem dicsekednek ilyenekkel). Viszont megfigyeltem azt akik nem elégedettek az életükkel azok mondanak olyanokat,hogy több milliót keresnek,sport kocsijuk van és 8 luxus villájuk. Próbálj kérlek még nagyokat mondani. Biztos van luxus jachtod és magángéped is. :)


A sértegetésről olvass a wikipédián mert amit TE írtál az sértegetés volt.


De nyugodtan puffogj csak én nagyon jól szórakozom rajtad. :)

2023. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:

"Tudtad,hogy mindig azok vágnak fel ilyenekkel akik a legrosszabb munkahelyen dolgoznak és a legszarabb fizetést keresik meg"


Őőő, nem felvágás volt, csak helyretettem a téves elképzelésed.


"Aki gazdag és jól keres az sosem ír le ilyeneket"


Ez még messze nem gazdag, véleményem szerint a gazdag a havi 4-5 milla nettó felett kezdődik. A gazdag emberek arról híresek, hogy mások dolgoznak helyettük, saját munkával nem lehet ennyit keresni ebben az országban.


"sport kocsijuk van és 8 luxus villájuk"


A sportkocsi hülyeség, pénzkidobás. Közúton a magyar jogszabályok szerint úgysem tudod kihasználni igazán, meg minek is kockáztatnám a magam, illetve mások életét. A luxus villa az igen, az már tényleg a "gazdag" kategória, aki nem saját erőből keresi a pénzt. Én sajnos messze nem vagyok ilyen, minden szutyok forintért meg kell dolgoznom.


Lehet, hogy idéznem kellene egy démont és megkérnem, hogy tegye jobbá az életem ??!


De azzal csicskítani, hogy ki hogyan keres ebben a szuper országban (ahol a tehetséget nyilvánvalóan "megfizetik" *irónia*), meg kivel él együtt, azt csak a 30 alatti suttyók szoktak, akiknek fogalmuk sincs az életről, mert egészen eddig anyuci/apuci pénzéből éltek. Csak mondom! Nagyon proli ez a duma. De majd rájössz (talán 10-20 év múlva, amikor bekopogtat az ablakodon a magyar valóság)!


BTW, visszanéztem a válaszaimat és egyik sem volt sértő, de még félúton sem volt a sértő felé, valamit csúnyán benéztél.

2023. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:

Akkor ezzek bizonyítottad is,hogy nem keresel milliókat és nincs 2 házad. :)

De semmi probléma mert teljesen mindegy,hogy ki mennyire gazdag mert a boldogság számít igazán. Én nem vagyok szuper gazdag de boldog ember vagyok akinek van felesége és 2 kislánya. Nem attól lesz valaki boldog,hogy gazdag,sőt sokszor a szegényebb emberek boldogabbak mint a gazdagok. Olyanokat írni amiket meg te írtál azokat meg olyanok írják akik még apuci és anyucival élnek és ők fizetnek mindent helyettük.


Az ablakomon már rég bekopogtatott a magyar valóság de lehet hogy te még akkor meg sem születtél.


Nem néztem be semmit csúnyán mert igenis sértő dolgot írtál. Bár kinek mi a sértő ugyebár.

2023. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:

"Olyanokat írni amiket meg te írtál azokat meg olyanok írják akik még apuci és anyucival élnek és ők fizetnek mindent helyettük."


Engedjük el, neked itt valami csúnya blokkolódásod lehet. Nem értem, hogy miért feltételezed, hogy hazudnék, eddig minden állításom igaz volt! Próbáltad már a családállítást? Azzal fel lehet oldani az ilyen blokkokat állítólag!


"de boldog ember vagyok akinek van felesége és 2 kislánya"


Csókolom! Maga a kérdező démonidéző kislány apukája tetszik lenni?!


"de lehet hogy te még akkor meg sem születtél"


Tovább viszem a gondolatot, lehet, hogy még most sem születtem meg. Mi van, ha nem is e világi vagyok, hanem a démon, akit a kérdező megidézett! Ne feledd, a legfőbb fegyverünk a megtévesztés!


"Nem néztem be semmit csúnyán mert igenis sértő dolgot írtál. Bár kinek mi a sértő ugyebár."


Na idézz (de NE démont!) már tőlem egy ilyen sértő dolgot légy szíves, mert a nagy anonimitás közepette szerintem nekem valami olyan érdemet tulajdonítasz, ami valójában nem is hozzám tartozik! Így nem vagyunk közös nevezőn és félresiklanak a dolgok...

2023. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
61%

67-es: A kérdezőt nem ismerem nem tudom miből következtettél erre azzal a 8 éves szintjén lévő agyaddal aki csak annyit fog fel a világból, hogy enni és inni.


És miből állítod azt, hogy a kérdező kislány?


Na pont ez a személyeskedés amit írtál de gondolom erre is azt írod, hogy "hátt dje ez nem volt ajz ész nem tudod mit lyjelent a sertegetes


Ilyenkor gondolkozom el azon hogy miért van minden embernek joga a levegőhöz...


Itt égeted magadat és csak kacagok rajtad, hogy mekkora egy nokedli kislány lehetsz🤣


#Radics Peti megidézlek!

2023. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:

"És miből állítod azt, hogy a kérdező kislány?"


Például a videóból amit küldözgetett?

2023. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
Milyen videó?
2023. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!