Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehet a háznál?

Szellem lehet a háznál?

Figyelt kérdés

Az udvarunk be van kamerazva, ugyanis régebben volt hogy loptak tőlünk. Tegnap visszanéztem csak úgy 1-2 felvételt, és láttam hogy a kamera előtt egy fekete, ködszerű valami a földről felment a kamera mellé, majd a másik percben pedig onnan jött le a kamera előtt félkör ívben. (Ez az egész délután történt fél3 magasságában)

Háttértörténetnek annyit, hogy itt az udvaron hunyt el hirtelen nagypapám még 2004-ben. Lehet hogy ő volt csak itt ragadt? Miért most mutatkozott úgymond meg?

Kutya is van ott és nem láttam hogy különösebben viselkedett volna, plusz 5 perccel ez után oda is mentem megsimogatni (meg amúgy szerintem talán még mi is kint voltunk az udvaron, csak elől, nem ott hátul ahol van a kamera meg ahol annó elhunyt nagypapám)

Eddig még nem láttunk ilyen jelenséget, elég para.

És nem, nem bogár mert azt is vett már fel a kamera és teljesen más. Ez rendesen fekete átlátszó füst szerű volt és néhol gömbölydedebb,néhol vékonyabb és látszott hogy rendesen szállt vagy nem is tudom megfogalmazni.

Valaki tapasztalt már ilyet? Hogyan lehet elűzni stb? Tippek,praktikák? Mit lehet ilyenkor tenni?

Honnan tudom hogy ártó szándékú vagy sem? Miért pont most jelent így meg?

Köszi a válaszokat! Negatív kommenteket nem kérek, láttuk amit láttunk!



2023. okt. 23. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Mindezt t
2023. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindezt tudatmódosító hatása alatt láttátok?
2023. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Weirby ***** válasza:
100%
Tesó fullra megértem h felkavart ez a dolog. A szellemek és az energiák a világban sok féleképpen jelenhetnek meg és lehet h a nagypapád energiája közel van hozzátok (vagy ahhoz a helyhez ahol eltávozott). Azt h most miért jelent meg így nehéz meg mondani. De am ha nem éreztek rossz energiát vagy veszélyt (és ha a kutya se jelzett, ők érzik a rossz szellemi energiákat) akkor lehet csak egy sima ártalmatlan jelzés vagy üzenet. Szóval maradj nyugodt, nem kell egyből megijedni és próbáld meg megérteni az üzenetét. Ha biztosra akarsz menni akkor lehet csinálni házszentelést vagy egy védelmi rituálét.
2023. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Para. :/ A Leaving D.C. című film jutott eszembe, abban van ilyen. Nézd meg, ha szeretnél még jobban parázni. :)
2023. okt. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Bogár
2023. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%

Tudom javasolni a The conjuring c. filmeket, 3 része van, és az Annabelle c. filmeket, szintén 3 rész. Ez a témája, valós történeteket dolgoz fel, és mind a 6 film kapcsolódik egymáshoz.

Ha megértjük a jó és a rossz működését, semmi félelmetes nincs a szellemekben sem.

2023. okt. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján árnyékalaknak hangzik. Gyerekkoromban láttam egyszer ilyet, hasonlóképpen jelent meg, ahogy leírtad csak az még utána járkált ott össze-vissza. Esetemben csak rövid ideig maradt, nem láttam többet miután eltűnt. A megjelenésükből lehet következtetni a szándékukra, esetemben teljesen ártalmatlannak tűnt. Szerintem mindenképp a nagyapádhoz lesz köze, lehet azt akarja látogasd meg a temetőben vagy valami.
2023. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha a nagyapád az akkor prábálj meg kommunikálni vele, mert lehet azért maradt itt hogy elmondjon valamit.
nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!